Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki h...

Hogy mondjam meg neki h kiakarom szedni a szemöldökömet? Sürgőslenne.

Figyelt kérdés

pár óra mulva évnyitó..kiakarom addig szedni a szemöldökömet..anyám eddig azt mondta h nem kell mert jó igy,akkor én is azt mondta h akk jó..:D

de most meg nemtetszik namind1..

hogyan szoljak anyámnak h kiakarom szedni?


2010. aug. 31. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bejelenteni anyádnak? Szedd ki aztán kész.
2010. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszeded úgyse tud vele mit csinálni.. Csak ne nagyon szedd ki, mert az nem szép! De lehet jobb lenne, ha először a kozmetikus csinálná..
2010. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
először kozmetikussal szedesd ki, utána szedheted magadnka. és pár orával évnyitó előtt ne nagoyn, lehet kipattogsz és piros lesz a helye.
2010. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy de ez neked nagyon nem tetszik és nem szeretnéd ha kiröhögnének a sulibav vmi
2010. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem pont évnyitó előtt kellene kiszedned, mert ha még nem csináltad el tudod rontani eléggé ha nem vagy ügyes. Szerintem is csak simán szedd ki, én sem szóltam anyumnak előtte és ő sem szólt semmit érte. De ha mindenféleképpen most akarod kiszedni, akkor csak keveset szedj, hogy télleg el ne rontsd.
2010. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meg akarod csinálni, akkor jegeld le, hűtsd le alaposan, és csak alulról szedj ki néhány szálat. Könnyű elrontani, és akkor sokára nő vissza. A lényeg, hogy két oldalt ne szedd ki!

Ha tudsz képet küldeni a szemöldöködről, akkor tudunk segíteni, hogy mennyit érdemes kiszedni.

Amúgy annak idején én sem jelentettem be anyukámnak. Mondjuk én akkor már 17 voltam...de más az, ha valakinek nagyon vastag.

2010. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!