Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Apple watch vagy hagyományos óra?

Apple watch vagy hagyományos óra?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik fajtát vegyek. Vegyek apple watchet vagy egy elegáns karórát? 21 éves lány vagyok és egyetemista.
2021. szept. 24. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Azt kell venni ami neked jobban fekszik. Nekem a hagyományos óra jobban tetszik, az komolyabb megjelenést biztosít. Számomra kicsit olyan vicces amikor felnőtt emberen okosóra van.
2021. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Egyik se, karkötő vagy más okosság a karra, akár mutathat is valamit, de az idő az olyan unalmas, pl. mutathatná a légszennyezettséget inkább.
2021. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Elegánsat. Nem vagy sem kislány, sem idióta ájtís kölyök.
2021. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fontold meg, hogy az Apple watch milyen szolgáltatásait tudod jól használni?

Nekem az egyik leghasznosabb, hogy a térkép útmutatásait az óra mutatja. Városi környezetben, ismeretlen helyen gyalogosan közlekedve szerintem nagyon ügyes, hasznos. A telefonon beállítod a navigációt és az óra mutatja az útmutatást. Kopogtatja a csuklódat, amikor be kell fordulni valahol és mindig mutatja az irányt. Közben a telefont nem kell kézben tartani.

Sportolás közben, futásnál vagy biciklizésnél rögzíti a megtett utat és pulzust, úszásnál számolja a hosszakat. Vízálló.

2021. szept. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3

Azigen, tobbet tanulnak mint te, az biztos

2023. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!