Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak ti szoktatok otthon a...

Férfiak ti szoktatok otthon a mosdókagylóba vizelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire gáz, de én igen. Nem akarom hogy a wc kagylóból permetezenn mindenfelé a cucc, leülni meg kínosnak érzem. Gyengének és sebezhetőnek érzem magam olyankor. Elég ahhoz leülni amikor a nagy dolgomat végzem. Nejem eleinte ki volt rajta akadva, de mára természetesnek veszi. Nincs belőle semmi eü probléma, leöblitem azt kész. Máskülönben ő is szokta benne áztatni a bugyiját.

2021. szept. 25. 10:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha csobbanós wcbe végezném a dolgom, úgy hogy előtte nem teszek bele papírt. Ha olyan kell használnom teszek bele mindig. De itthon a másik fajta van, aminek van tálcája. Tehát a válaszom nem.
2022. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
De a tálcában is szokott lenni egy kis víz, nem?
2022. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Az annyira kevés, hogy ha arra ráesik a kaki, max alul fröcskölne nagyon kicsit a wcben, nem érne fel az emberig, kicsi a csobbanáshoz a nagysága.
2022. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, köszi.
2022. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
78%

Mindig a mosdókagylóba vizelek!

Miért lenne ez gáz?!

2022. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!