Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az AVON katalógusból vagy a...

Az AVON katalógusból vagy a Deichman üzletből érdemes táskát vásárolni?

Figyelt kérdés
Érdekelne azok tapasztalata,akik az Avontól vagy a Deichmannból vásároltak táskát.A kínálatuk tetszik,szép táskáik vannak és árban is megfelelnének,de nem tudom,milyen lehet a minőségük.Nem akarok megint olyan táskát vásárolni,aminek pár hónap múlva megtörik,hámlani kezd az anyaga meg ki tudja,milyen baja lesz.Ezért kérdezem.
2010. szept. 1. 08:06
 1/6 Szepyke válasza:
én avonból szoktam--de ami azt illeti..a deichman nem cipőbolt?-ennél fogva tuti a minőséget nézik-de nem tudom..
2010. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A deichman cipőbolt és vettünk ott több cipőt is,amiknek egész tűrhető a minőségük ,most láttam ott szép táskákat is (női bőrtáskák,retikülök).Az Avonból eddig csak illatszereket rendeltem,azokkal megvagyok elégedve.

Táskát szeretnék,ami jó minőségű és nem túl drága,csak nem tudom,hol érdemes venni.Kínai nem kell!A táskáik nagyon vacakok!

2010. szept. 1. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az Avonból szeretnél venni, inkább menj el egy Avon márkaboltba. Legalábbis nekem az a tapasztalatom, hogy gyakran egyáltalán nem olyan a színűk a cuccoknak élőben, mint a katalógusban (volt olyan táska, ami három katalógusban három különböző árnyalatban pompázott a megvilágítások miatt). Egyébként a deichmannos táskák ár-érték arányban egész jónak tűnnek. Avonból egy pénztárcám van, azt imádom, viszont a táskáik néha elég gagyinak tűnnek (volt egy táska, amit kinéztem, a megvikágítás meg a szög miatt úgy tűnt, hogy vmi jó minőségű műbőrból van, erre kiderült, hogy vmi hótt gagyi kőkemény lakkos-fényes szar)... persze jót is ki lehet fogni.
2010. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a 2 közül kell választani mindenképp deichmann! én már vettem pár táskát avonból, mivel tanácsadó vagyok, de vmi borzalmas a minőségük! volt amelyik 2 hetet bírt, volt amelyik 2 hónapot, de többet nem nagyon. és persze rendszeresen akkor szakadtak le rólam amikor a város másik felében voltam... naná :/
2010. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Innen is, onnan is van táskám, de egyiknek sincs baja, pedig egyik sem új...nekem csak pozitív tapasztalataim vannak.bár az avonnál néha drága...és a katalógus nem olyan, mint ha megfogod, belenézel...szal nincs fizikai kapcsolat vásárlás előtt...én szeretem megfogdosni,átnézni mielőtt megveszem, ezért ritkán rendelek.
2010. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézd meg élőben avon kontakt pontban (ezek épp ezért vannak), aztán rendeld meg és ha mégsem jön be, 1 hónapon belül visszaküldheted és visszakapod az árát!
2012. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!