Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként mi a véleményetek...

Férfiként mi a véleményetek Palvin Barbara arcáról? Szépnek tartjátok? Randiznatok vele?

Figyelt kérdés
Ha tudtok nala szebb termeszetes arcu not, linkeljetek
2021. okt. 2. 15:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem ismerek ferfit, akinek ne jonne be... inkabb a nok egy resze szokta ronda dagadeknak titulalni, ezek meg mind feltekeny agyatlan hulyepicsak
2021. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
En is no vagyok. Es valahogy nem jut el az agyamig hogy mondhatjak ra h csunya meg dagadt. Én aldanam magam ha egy szimpla átlag emberkent igy nezhetnek ki. Tegnap nézegettem a modelleket, nekem speciel o a legszebb vagy meg Adriana Lima.
2021. okt. 2. 22:19
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Barbi arca angyali. 😊
2021. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi én is nő vagyok, de azért leírom hogy szerintem az egyik legszebb, ha nem a legszebb modell. Én se értem miért van sokszor leszólva, de biztos vagyok benne hogy akik leszólják a közelébe nincsenek.

Néznék én is ki így valljuk be.

2021. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Pont, hogy természetes szépség, smink nélkül is átlag feletti, szerintem az itt fanyalgók összetennék a két kezüket, ha ők, vagy a párjuk úgy nézne ki, mint ő.

Mondom ezt úgy, hogy a fiatal Paulina Porizkova, Mädchen Amick, vagy Liv Tyler kenterbe veri őt szerintem.

2021. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Paulina Porizkovabis nagyon szép. Termeszetesen
2021. okt. 4. 05:13
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
nő vagyok de azért elmondom nekem tetszik az arca és szerintem szép talán néhány foton kevésbé szép . rengeteg férfi randizna egy ilyen szép és hires nővel mint ő
2021. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

"rengeteg férfi randizna egy ilyen szép és hires nővel mint ő"


Mi férfiak leszarjuk a hírnevet! ;)

2021. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%
Mädchen Amick és Liv Tyler tényleg szép. :)
2021. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
29%

Annyira nevetséges,amikor valaki "minden férfi"nevében nyilatkozik,meg előkerül az irigy kártya.

Nyilván másképp érzékeljük a külsőségeket,ezért nem lehet egyforma az ízlésünk sem.

Szerintem szép lány,de nem kiemelkedően szép,sok lány van,aki ugyanolyan szép vagy sokkal szebb nála.A modell karrier nem csak azon múlik,ki hogyan néz ki.

márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!