Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekkora a melltartóméretem?

Mekkora a melltartóméretem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon furcsa kérdés, és nehogy azt higgye bárki is, hogy magamutogatás miatt tettem fel ezt az egészet, de egyszerűen már zavar, hogy nem tudom a pontos méreteimet. Nem vagyok se k*rva, sem plázacica.


Szóval valami miatt minden melltartó vagy szorít, vagy kicsit nagy rám, és összespóroltam a pénzt, hogy vegyek egy pár darabot, csak mostmár tényleg rendes méretűt szeretnék, gondolhatjátok, hogy miért. A normális minőségű cicifix nagyon drága mostanában, nem akarom kidobni a pénzt az ablakon. Egy probléma van. Nyilván tudom, hogy mérőszalaggal kell mérni, és tegnap egy órát kerestem otthon, és nem találtam. -_- Anyámnak nem akarok szólni, mert kb. azt sem tudja, hogy hordok melltartót, mert ő például nem... -_-" Szóval itt a kép, remélem meg tudjátok róla állapítani a méretet. :)) Csak a kérdésre várok válaszokat, kösz.


[link]


2010. szept. 1. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

65A vagy 65B kb


20F:DD

2010. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egyebkent fingom sincs a melltarto meretekrol, csak most neten neztem. valami szaki majd megmondja a pontos valaszt, kedves kerdzo


elso voltam

2010. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

:-)

Ebből nem lehet látni, ha nincs mérőszalag, akkor mondjuk egy madzaggal mérd meg, hogy mekkora, és azt vonalzónál le tudod mérni. És menj el pl. TESCo-ba és próbálgasd.

2010. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet megmondani? :( Akkor csak ránézésre, mert tényleg fontos lenne.
2010. szept. 1. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:

70-75 B körül lehet.

Hány éves vagy?

17L

2010. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
16 leszek.
2010. szept. 1. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Az gondolom eszedbe se jutott, hogy felpróbáld az üzletbe -.-'
2010. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

honann a fenéből tudod, h 75-ös?lehet h pici a melle, de a háta széles pl...

bikinis képet linkelj,vagy olyat, amin félmeztelen vagy, és oldalról is, előlről is fotózd le magad


20Ł

2010. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azért mondtam neki egy körülbelüli értéket,mert ezt kérdezte.Gondolom így könnyebb neki próbálni,nem azt kell mondania a boltban hogy "fogalmam sincs milyen melltartó kell nekem".Ne alázzuk már meg azzal is hogy csináljon 5 szögből képet és tegye fel,a kérdésre válaszoljunk...
2010. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!