Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rossz ruhában normális, hogy...

Rossz ruhában normális, hogy rosszul nézek ki?

Figyelt kérdés

Szép ruhában helyes, szép vagyok... viszont egy rossz, szakadt melegítőben szörnyen.. Akár egy képen is.


Normális?


2010. szept. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

ha szép ruhában szép vagy akkor kevésbé szép ruhában sem lehetsz olyan csúnya. bár relatív, mert egy szép ruha egy csúnyácska lányból is többet hoz ki.

szerintem aki szép az szakadt melegítőben is szép

2010. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kijavítanám... Rosszabbul nézek ki.
2010. szept. 4. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy ahhoz van köze, hogy szép ruhában sokkal jobb a kisugárzásod, jobban érzed magad és ez meglátszik rajtad :)
2010. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet... slampos ruhában én is slamposabb vagyok, pedig fél éve sincs, hogy abbahagytam a modellkedést, szóval olyan nagyon randa nem lehetek :D

Teljesen normális, ha egy "randa" ruhában te is csúnyábbnak tűnsz, próbálj meg felvenni valami teljesen "semlegeset", mondjuk famer + fehér póló. Ha abban szépnek látod magad, akkor nincs semmi baj :)

2010. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!