Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan lehet olcsón jó minőség...

Honnan lehet olcsón jó minőségű hype replikákat venni?(jordan,ow,stb) majd resellelni?

Figyelt kérdés
Hali mindenki,láttam egy csomó embernél hogy ezt csinálja,próbáltam utánna járni esetleg honnan rendelhetik de nem sikerült kideríteni(nem hiába nem árulják el gondolom)Esetleg valaki tudja ?

2021. okt. 21. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9.-re.


NINCS kiskapu.


Csak sok esetben xarik rá a NAV, vagy...kenik a NAV-ost.


Megtörtént példa!


Vakera. Órás fórumról többen jeleztük, hogy a legtöbb ottani óra hamis, mert ritka a 9999 forintos Rolex. Válasz: Nem érdekel minket, majd az eladó, lejátssza a NAV-val.

2021. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A mai világban mindenre van kiskapu. Adóznak, minden hivatalos, működik évek óta. Sokan csinálják, nem egyedi eset.



Kérdező, a forrását egyetlen kereskedő sem árulja el.

2021. okt. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
06:04 Ez szomorú bár megértem,de hátha akad valaki...
2021. okt. 22. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!