Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám igényelni a dm...

Hogyan tudnám igényelni a dm 150 pontos active beauty kuponszelvényt?

Figyelt kérdés
néztem a honlapján és ott nem találtam semmit..
2010. szept. 4. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én DM-ben dolgozom/dolgoztam. Van már pontgyűjtő-kártyád? Egy jobb DM-ben mindig kérdezik, és ha nincs, adnak. Ha már van, és a pontegyenleged elérte a 150 pontot, akkor tudsz ilyet kiváltani. Minden DM-ben van egy érintőképernyős nagy rózsaszín bevonatú számítógép, bármelyik dolgozót megkérheted, nem egy nagy művelet megnézni, hogy hány pontod van. Ha van elegendő, akkor ki tudsz váltani egy kuponszelvényt, amiért cserébe kapsz egy kuponfüzetet. Arra figyelj, hogy időben add oda (még a termékek lehúzása előtt) a szelvényt, és SZÓLJ a kasszásnak, hogy mely kedvezményeket akarod felhasználni. A füzet megléte nem egyenlő azzal, hogy szerencsétlen kasszás levonja egyből a 15 %-ot, azt a kupont is ki kell belőle tépni, és át kell adni még a fizetés előtt (amikor odaérsz a kasszához). Rengetegszer volt belőle problémám, hogy a vevők elfelejtették közölni, hogy szeretnék felhasználni a kupont, és ilyenkor mindent visszáruzni kell, ez a dolgozók rémálma...

2010. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen van már kártyám és ha jól tudom már több pontom is van mint 200..


köszönöm szépen a választ!!(:

2010. szept. 4. 13:56
 3/3 A kérdező kommentje:
vagyis 150
2010. szept. 4. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!