Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen extrákat kell tudni a...

Milyen extrákat kell tudni a mindennapos hajzselézésről?

Figyelt kérdés
Egy ideje minden hétköznap felzselézem a hajam de nem tudom milyen veszélyei vannak vagy hogy érdemes csinálni.
2010. szept. 4. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A volt tesi tanárom egy kopasz férfi volt, pedig még fiatal volt, 30 körüli. Ő azt mondta azért hullott ki a haja, mert kamasz korában mindennap zselézte. Persze lehet más oka is, de nyílván nem tesz jót a hajadnak a mindennapos zselézés.
2010. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mai zseléknek semmilyen káros hatásuk nincs a hajhagymákra és a bőrre.

A hajadnak meg mind1, gondolom ugysem 1m-es hajat akarsz zselézni.

2010. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de eltérnek egymástól. Én alapvetően hajlamos vagyok a kopaszodásra családi vonás címszó alatt szóval most nem nagyon tudom mitévő legyek. Tény hogy amit most én is használok minden sz@rral telenyomott B5 vitaminos cucc, de ki tudja a mai világban.
2010. szept. 11. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!