Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amelyik lánynak lapos hasa...

Amelyik lánynak lapos hasa van, az miért mutogattja az instán, hogy nincs mit ennie?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 08:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Linkelj kérlek egy ilyen képet ezzel a szöveggel, mert ezt nehezen tudom elhinni így.
2021. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért lennék irigy? Nekem van mit ennem. És nem vagyok dagadék sem, mert tudom, mi az elég. Csak nem értem, miért ez a trendi. Tudom, hogy sokan éheznek, sajnos. De azért ha én is abban a helyzetben lennék, biztos nem hoznám nyilvánosságra. Ha meg dierekt éhezteti magát, akkor ott már a fejben van a baj. Meg járnak ilyen konditermekbe, hogy direkt olyan legyen nekik, ami nem normális. Még szerencse, hogy engem nem így neveltek, és nem követem ezeknek a példáját.
2021. nov. 12. 09:31
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom! Van baj...
2021. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Forrás? Oké, hogy te tudod, hogy miről van szó, de mi nem tudjuk, és így hiteltelen a szavad, ha nem támasztod alá egy-két linkkel legalább.

Én nem tudom ezt elhinni, bocsi, szóval kérem a bizonyítékot!

2021. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha konditeremre van pénzük, akkor kajára is, annyi eszed neked is lehetne, hogy ezt tudd. Arra még nem gondoltál, hogy valaki genetikailag / betegség miatt vékony? Én napi 5x eszek, de évek óta stabilan 47 kg vagyok. Gyors az anyagcserém. Ha valaki meglát és arra gondol, hogy “jaj biztos azért lapos a hasa, mert nincs mit ennie”, az jó nagy hülye🤣De amúgy igen, irigy vagy, ezért zavar téged, hogy más büszke a lapos hasára.
2021. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Provokatív kérdés. Nem hiszem,hogy a valóságban is ennyire hülye lenne.
2021. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Tele van az insta effélékkel. Most nem fogok linkelni. Elég szomorú, hogy ennyien éheznek, és még divatot is csinálnak belőle. Anya azt mondta, ne foglalkozzak velük, mert nem normálisak. De azért sajnálom őket.
2021. nov. 12. 09:45
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
“Anya azt mondta…” Forrest Gump vagy?🤣Ha anyuci azt mondta, akkor az szentírás? Hidd el nekem, a vékony lányoknak csak egy töredéke olyan, aki éhezteti magát, a nagy részüknek csak egyszerűen ilyen a genetikája.
2021. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Akkor betegek?
2021. nov. 12. 09:52
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

"Tele van az insta effélékkel. "

Biztos letörne az ujjadról a köröm, ha egyet belinkelnél. De arra nem vagy lusta, hogy ide gépelj.

Kicsit se vagy szánalmas!


És te miért foglalkozol mással?

2021. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!