Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi influencer lányokról?Kiket követtek?

Figyelt kérdés

Geringer Katalin

Szőke Rebeka

Káplán Laura

Nagy Mirtill Kira

Orosz Tamara?



Van aki ismeri őket személyesen?Mivel foglalkoznak egyébként?Melyikuk a legszebb, legszimpatikusabb nektek?Mitol ilyen népszerűek?



2021. nov. 14. 18:42
A kérdező szavazást indított:
Mindegyik tetszik
Egyik sem
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezek meg kik? Mert életemben nem hallottam egyikről sem.

Évek óta nem követek ilyen műmosolyú, szétfilterezett arcú barbikat, mert a szememben hiteltelen és visszataszító, amit a legtöbb művel.

Gondolom, mindegyiküknek ugyanaz a fehérjepor, fogkrém, szempillaspirál, Foreo Luna Fofo Mini 621 a kedvence.

2021. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mégis népszerűek, van vagy 30 ezer követjük, jól eleldegelnek abból, hogy ennyien nézik a reklamhirdeteseiket.
2021. nov. 14. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen műnőket senki sem azért nézik mert szimpatikusak.
2021. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva,még halkasból sem ismerem őket.
2021. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyikrol se halottam. Bar nem kovetek influencereket. Aztse ertem, h az miert jo 🤔 Mit erdekel engem mas elete van sajatom 😀
2021. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam egyikükről sem. Bár követek influenszereket, alapvetően én is viszolygok azoktól, akiket 1-es említett. Akiket követek, őket is akkor, ha azért valami értéket képviselnek vagy tehetségesek valamiben...
2021. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaplan Laura csaladjae a Culinaris es a CMAK, eleg gazdagok (egyebkent ukran/orosz szarmazasuak). A tobbieket nem ismerem.
2021. dec. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!