Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is csúnyúnyábbnak látja a...

Más is csúnyúnyábbnak látja a bőrét pl. Ruhaboltok fényében a tükörben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
én igen
2010. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én is.

jah meg a hajam is 100 felé áll :)

2010. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
igen. elég erős a fényük. nagyanyámnál is van amúgy egy olyan erős lámpa a tükör fölött, hogy szó szerint égeti az arcom, na ott is látszik rendesen minden...
2010. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Pont ma a C&A fülkéjében öltöztem, ránéztem a tükörre olyan csúnya volt a bőröm mintha Aids-es lennék. Nagyon rossz látvány volt kicsit el is bizonytalanodtam h mit gondolnak így rólam kint..
2010. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Én ha ruhát próbálok, azt figyelem, hogy az hogy áll, valahogy az olyankor nem érdekel, milyen a bőröm. Amúgy meg alapból tisztában vagyok azzal, hogy tele vagyok bőrhibával, ennek ellenére van egy kisugárzásom, amitől ezek elhalványulnak. :-) Bocs, lehet, hogy én vagyok a kivétel, de nekem még a panelprogramon dolgozó munkások is udvariasan köszönnek. ;-)
2010. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De velem is így van:/

Utána nagyon rosszúl érzem magam. Pedig máshol szebb a bőröm.

Ezért is utálom a ruhapróbát. De most már ezentúl csak a ruhákra fogok koncentrálni próbálok nem a hibáimra figyelni:D.

2010. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem pont fordítva :O :D

Ruhaboltban mindig elcsodálkozom, h milyen szép a bőröm... máskor meg nem.

2010. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én is pont fordítva vagyok, h ott szebbnek érzem magam, ott általában jobban áll a ruha, mint itthon, meg szebb is vagyok:D
2010. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
nekem is csúnya...meg kővérebbnek is látom magam...
2010. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne is mondd, kedves kérdező, ezzel én is így vagyok, de ez főként a neon fény miatt van, ilyen pl. a New Yorkerben az öltöző lámpa fénye, de az Orsayben pl. pont, hogy nem, ez amúgy változó, de tény, hogy a legtöbb üzletben neon fény van, amúgy legutóbb nem láttam NY-ben sem rondának, lehet mert már szépen javult a bőröm és simul :P
2010. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!