Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix fülbevaló helyén dudor?

Helix fülbevaló helyén dudor?

Figyelt kérdés
3éve lövettem 2fülbevalót egy hélixet(amit már megbántam) és egy másikat az alap fülbevalóm mellé(ez normálisan be is gyógyult). A hélixemre dudor nőtt és begyulladt, ezért 2éve kivettem az ékszert. Azóta még mindig ott egy kis dudor, de nincs begyulladva csak csúnya és nem szeretem ezért felkötve hordani a hajam. A dudor azóta nem nőtt csak úgy van. Egy piercinges azt mondta szalicilsav oldatot használjak rá de semmi nem történt. Lehet valamivel kenni amitől visszahúzódik vagy leszárad esetleg? És szerettem volna septumot szuratni, de féltem, hogy ezen is lesz kis dudor. Mit kéne tennem, hogy ez ne forduljon elő?

2021. nov. 21. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!