Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik haj festéket válasszam?

Melyik haj festéket válasszam?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam (most világos barnára van festve) de már eléggé lenőtt.Szeretném vörösre festeni.Kreol bőröm van és barna szemem.Milyen árnyalat állna jól?
2010. szept. 4. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Számomra mindig olyan proli benyomást kelt a barna bőr+vörös haj. Szerintem a vörös haj hófehér bőrrel néz ki a legjobban.
2010. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aham:D
2010. szept. 4. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem se válassz a kreol bőrhöz vöröset, nagyon suttyó/cigusos/vénqrvás. öregít is.
2010. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. A festett vörös haj olyan mű hatású és nagyon kevés embernek áll jól.
2010. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kreol bőrhöz semmiképp se :S szerintem inkább valami világos, aranybarna, vagy csokibarna sokkal találóbb.
2010. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát világos barna van most és szerintem ez sokkal cigányosabb mint a sötét vörös mondjuk
2010. szept. 5. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezek elég jók, nem tudom így látatlanba melyik állna jól!
2010. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!