Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok Davidoff Cool Water...

Hol tudok Davidoff Cool Water Men parfümöt szagolni, hogy eldönthessem tetszik-e és megvegyem vagy sem??

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a Davidoff Cool Water Men parfüm (eredeti illat), de nem ismerem. Egyik üzletben sem találom, csak online lehetne megvásárolni. Illatmintát találtam, amit szintén csak rendelni lehet, de olyan alacsony az összeg, hogy nem haladja meg a rendelhető összeghatárt.

#Davidoff #férfi parfüm #cool water men
2021. nov. 22. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Muller drogeriaban nincs teszter?
2021. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Douglas-ben van online, nézted valamelyik nagyobb plázabeli boltjukat esetleg???


[link]

2021. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Douglas-t felhívtam, és mondták hogy csak online rendelhető. A Müllerben sincs, de azóta is folyamatosan keresem, és a Mammutban a Marionnaudban van egy 40 ml eredeti. Telefonon érdeklődtem a weboldalukon nem volt, de egy korábbi cikkben olvastam, hogy ott lehet kapni. Köszönöm a segítő szándékot, találtam végül!
2021. nov. 22. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szolnok messze van? (Párizs parfüméria 2000 illat!)


keresheted DM, Rossmann, általad ismert parfümös üzletekben.

2021. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Notino, Arena plazaban van kirakva teszter.
2021. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szolnok messze van. DM-ben már néztem és nem volt.
2021. nov. 22. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!