Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Caak én érzem azt, hogy már...

Caak én érzem azt, hogy már annyira sok új szépítő, fiatalító, szőrtelenítő technológia van, hogy elvesztem?

Figyelt kérdés

Érdekel a szépítkezés, de soha nem törődtem annyit magammal, sőt sminket sem használok, csak különleges alkalmakra. Annyi minden van, lézeres szőreltávolítás, fényfrekvenciás fiatalítás, ilyen krém, olyan kollagén, és azt érzem, hogy ezek akár károsak is lehetnek.

Mindenesetre, tudja valaki ezeket az újdonságokat követni? Régen volt hajszárító meg hajkefe, most már hajszárítós elektromos hajkefe is van. Régen még az arckrém volt a divat, most már a fényterápia. Hogyan lehetne követni ezeket a trendeket, vagy hogy melyik jó? Nyilván mindenki a sajátját fogja reklámozni.


2021. nov. 25. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
csak te
2021. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ártani egyáltalán nem árt ha tudatosan veszel termékeket. a kollagén, hialuronsav, retinol stb. mind megtalálható alapból a bőrben ezeket pedig pótolni kell mert 25 év felett már vége a genetikai csúcsnak.
2021. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!