Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fáj a piercingszurás?

Fáj a piercingszurás?

Figyelt kérdés
Én szeretnék a nyelvembe az orromba államba meg a köldökömbe most igy enyi de páran azt mondják nagyon fáj más azt mondja nem fáj akkor most mi van???
2010. szept. 5. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen kérdések után mindíg csak a fejemet fogom és azon gondolkodom, hogy most kiakadjak, ne is foglalkozzak vele vagy próbáljak "segíteni"...
2010. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
léccy segits és neharagudjatok akérdés miatt de én még nem vagyok gyakorlott az ilyenben
2010. szept. 5. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, fogynod kéne XD
2010. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
A piercing potenciális fertőző kapu a baktériumok számára, és képes olyan szívizomgyulladást okozni, hogy belehalsz. Csak azért ,mert másnak van neked még nem kell majmolnod, mert későbbi életkorodban úgyis megbánod.
2010. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyelv, orr, mell, ajak (ami neked áll) nekem ott vannak.

Nyelvbe és ciciba nem fájt, ajakba és orrba kellemetlen volt, de kibírható. Persze ember függő, hogy ki mennyire bírja a fájdalmat, plusz az érzéstelenítésen is sok múlik.

5 éve vannak ezek nekem (egy percre se fordult meg a fejembe, hogy ezzel "menő" lennék, nekem tetszik és kész), soha nem fertőződött el, rendes szakértőhöz kell menni.

21/L

2010. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szija.:)

Nekem nyelvpiercingem van,több,mint féléve..:) És nem majmolásból,vagy divatból csináltattam,hanem mert nekem tetszett,tetszik.:)

Nem fájt,előtte érzéstelenítőt is kaptam,teljesen steril volt a környezet,minden rendben volt a szúrás után is.;) (De,amúgy nem mertem odanézni..:$XD )

Nekem tetszik.:P

Ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban,írd le,ha tudok,válaszolok rá szívesen.:)


L.15

2010. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindent érzéstelenítenek nem kell tartanod csak ne halogasd hanem 1 határozott elszántsággal menj és csináltasd meg őket. Megfogsz lepődni h nem is az lesz amire számítani fogsz :)
2010. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké akkor elmegyek és majd meg csináltatom és köszönöm szépen a tippeket!!!
2010. szept. 5. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem egy piercingem van, a nyelvemben. a szúrás pillanatában nem fáj,hiszen kapsz érzéstelenítőt,de az utána való fájdalom az valami borzasztó. gyengéknek nem ajánlott. vagyis a nyelvpiercing tuti nem.
2010. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!