Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány évesnek nézek ki? Szép...

Hány évesnek nézek ki? Szép vagyok? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Elmondom még hozzá, hogy igen, az "imo" stílus tagja vok, és nyugodtam kritizálhatsz =D De léccy annyit mondanál, a válaszodban, hogy szép vagy ronda vagyok-e és hogy hány évesnek nézek ki...


A kép itt van: [link]


Ha nem jeleníti meg: [link]


2010. szept. 5. 22:02
 161/184 anonim ***** válasza:
100%

Az igen kislány...

Én sem vagyok/voltam egy áldott jó gyerek, de hogy a szüleidet leaszarod...

Ahhoz már kell pofa, te kis hülye taknyos. Hogy beszélhetsz így ? Szüleid nélkül nehezen tudnál éjszaka netezni. Tömni a pofikádat. A szüleid finanszírozzák a tanulásodat, hogy ne utcaseprő legyen belőled. És te leszarod őket ???

Mélyedj magadba, te... Kis hülye csitri.

2010. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/184 anonim ***** válasza:

Azááám. Nem te írtad, áááhhh :D Csak egy 10éves gyerek írogat a kamaszok témakörbe mondom.

Azt is te írtad, hogy Cegléden laksz. És azt is, hogy 8kor le kéne feküdnöd, de titokban mindig ebneveldézel...

2010. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/184 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen még csak kisgyermek vagy :)
2010. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/184 anonim ***** válasza:
100%
Szegény szüleid helyébe akkora pofont adnék, hogy a fejed leesne. ^^
2010. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/184 anonim ***** válasza:
100%
Ezt gondolom most nagyon élvezed, hogy mindenkinek visszaszólhatsz és azt hiszed akkor most te vagy a nagymenő. :D De mond1. Mi is nagyon élvezzük. Jót lehet rajtad röhögni. :D
2010. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/184 anonim ***** válasza:
100%
Ááá kiscsaj sztem fuck you asszed most nagyon menő vagy, hogy 10 évesen visszaszólogathatsz a jóval idősebbeknek és a szüleidet szidod :S Tiszta szégyen vagy Oo" Sztem ez azért van mert mindenki beszól neked a valós életbe te meg nem mersz visszaszólni és ezért itt ba*ogatod a jó népet egyébként én szégyellem magam h szidod itt a szüleidet ...
2010. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/184 anonim ***** válasza:
52%
szerintem meg igen is tudsz valamit! már most is miket ki nem váltottál a kérdés olvasóiból. Több mint 110 válasz! Szerintem egyéniség vagy! :) Meg rekorder :P
2010. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/184 A kérdező kommentje:
:) Most abba fogják hagyni...
2010. szept. 12. 21:06
 169/184 anonim ***** válasza:
100%

Oh, szal ha vki egyetért veled, v pozitív választ kapsz, akkor ő egyből jó fej meg tejbetököt játszol? Tiszta szánalom vagy...Gondoltam, hogy vmi 10 éves "emós" kislány lehetsz, akinek nagy az arca a gép előtt, de élőben egy szót nem szólna mert éjjel anyuci megtalálja kék-zöld foltokkal..És úgy amúgy mit érdekel téged, hogy kinek mennyi suskája van? Az az ő magánügye..És szerinted aki nagyvárosban lakik, az egyből egy f@sz? Mondjuk én se nem vidéken, se nem nagyvárosban nem lakom, de nem számít, mert egy 10 éves kislány szerint f@sz vagyok, most mit tegyek? Szánalom..Jóval idősebbeknek visszírogatsz mindenféle hülyeséget...

Amúgy nem hinném, hogy ez kamu. Én is ismerek egy 10 éves lányt, aki kockás meg halálfejes cuccokban jár, a szemébe fésüli a haját és akkor ő most emo. De 10 éves vagy könyörgöm. Én sem vagyok nálad sokkal idősebb (1-2 évvel), de van annyi eszem, hogy ne pofázzak látatlanban (én élesben nyomom) és megbecsüljem a szüleimet. Nem feltételezek rólad semmi olyat, hogy azért itt osztod az észt, mert a valóságban nem mered, mert tök fölösleges, és 80% hogy nem így van. DE! Az biztos, hogy egy igazi egyéniség vagy, mert ennyi választ összegyűjtöttél egy (kamunak tűnő, de szerintem igaz) kérdésre, de úgy, hogy ekkora tuskó vagy..

Mellesleg ha "imó" lennél akarnál piercinget, mert szerintük az olyan jó..És az hogy lehet, h egy pólót ráderőltetnek, viszont van saját géped és hagyják hogy ilyen ocsmány hajad legyen? Érdekesek lehetnek a szüleid..Vagy pedig valami probléma van a fejedben és agy helyett egy szőrcsomó jutott neked.

Tudom, most én is totál hülye vagyok, mert itt oltogatlak meg prédikálok, de jó lenne, ha észhez térnél kislány...

2010. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/184 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúg várom erre az oltogatást, meg a szokásos szöveget, hogy hogyha nem tetszik a kérdés, miért válaszolok.. :D
2010. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!