Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minek kell megfelelnie annak...

Minek kell megfelelnie annak aki kozmetikus szakra szeretne menni?

Figyelt kérdés

Ezt a kèrdèst ugy èrtem, hogy èn egy szèpèszeti közèpsuliba vagyok es jelenleg kèz ès láb ápolo szakon vagyok de nagyon át szeretnèk menni kozmetikus szakra, ugye most 10.èvvègèn elvileg "el lehet dönteni" hogy ki milyen szakra szeretne át menni ha át szeretne viszont nyilván nem teljesen mi döntjük el, hanem gondolom a jegyeink alapján döntik el hogy át mehetünk e vagy sem.

Na de a kèrdès akkor az lenne hogy ilyenkor a fèlèvi átlagot nèzik vagy ugy összesègèben a 9.-ik èvnek a teljesítmènyèt is? Ès a kozmetikus szaknál melyik a legfontosabb tantárgy? Csak mert pl ha biologiából 5 ös vagyok de kèmiából csak 3 as akkor ők igy melyiket nèzik jobban, szóval hogy melyek azok a tantárgyak amelyeket leginkább nèzni fognak?


Nagyon megköszönném ha valaki ezt igy megválaszolná mert most kicsit roszabb lett a teljesítmènyem ugymond, tehát lehet hogy csak ilyen 3,8 lesz az átlagom fèlèvkor..ès persze felhúznám èvvègèig de gondolom itt a fèlèvet nèzik. :)


2021. dec. 7. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem néznek, legyen meg az érettségi, és annyi.
2021. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik iskola más. A saját iskoládban kell érdeklődni, mi a módja annak hogy átmehess másik szakra.
2021. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!