Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha levágtam a cimkét a kabátró...

Ha levágtam a cimkét a kabátról,azt még vissza lehet küldeni?(About you)

Figyelt kérdés
Ma jött meg a csomagom, a kabátot felpróbáltam es miutan mar levágtam róla a cimkét és kivágtam belőle a papirt(hülye vagyok tudom) rájöttem hogy mégsem tetszik ez a kabát. Mivel egy eléggé drága kabátról van szó, nem lenne jo ha csak itt ücsörögne a szekrényben, es másnak sem kell, lehet szó visszaküldésről?Volt már valaki ilyen helyzetben?

2021. dec. 10. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kis papír még nem hiszem, hogy baj lenne, ha mellé teszed, mert könnyű visszatenni, de így, hogy a címkét is kivágtad, szerintem nem lehet. Így már nem tűnik teljesen újnak és nem hiszem, hogy ezt adnák el másnak. De írj nekik és kérdezd meg, az biztosabb információ.
2021. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem veszik vissza!
2021. dec. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!