Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok színészek...

Mit gondoltok színészek illatszermárkáiról?

Figyelt kérdés
20-30 éve befutott színészek esetén nem ciki ilyen ajándékba? Pl. Antonio Banderas. Mondjuk magamnak egyébként sem vennék, csak illatszercégtől...
2021. dec. 10. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"magamnak egyébként sem vennék, csak illatszercégtől..." mert mit gondolsz nekik ki csinálja a parfümöket? az illatszercégeknek és a hírességek neve alatt kiadott parfümöket is különböző parfümőrök keverik ki megrendelésre. a hírességnek csak annyi köze van hozzá, hogy megszagolja és rábólint és adja az arcát a reklámhoz, ritka az, hogy ö maga is részt vesz a megalkotásában.

És mivel a nagyközönségnek készül akik átlagos emberek persze, hogy kevésbé minőségi mert nem feltétlen tudná akkor megengedni magának az adott híresség rajongói többsége, hogy megvegye ha több tízezer ft. Ha az én kedvenc hírességem adna ki parfümöt akit imádok én is megvenném mert szeretem az adott embert. Ez olyan mint amikor annyira szeretek 1 énekes, hogy megveszem az albumát. Semmi ciki nincs benne.

2021. dec. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt sejtettem, hogy nem otthon kotyvasztja. Olyan ez gondolom, mint a szupermarketek saját márkás ételei, amelyeket sokszor a konkurencia gyárt a megrendelő receptje szerint, csak itt kevésbé szól bele. Talán semennyire, mert nincs is jó szaglása, ki tudja? Nem az illat a probléma, hanem hogy mindenből márkanevet csinálnak. De talán meggondolom majd magam.
2021. dec. 11. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek tipikusan drogériás illatszerek szoktak lenni, rendes parfümériában ilyeneket nem is árulnak. Nem jellemző, hogy érdekes, különleges, illatkompozíciók lennének, de ez még nem jelenti azt, hogy rosszak lennének, sokan szeretik és elégedettek az ilyen nem túlkomplikált parfümökkel is.

Pl. a Gabriela Sabatini márka az egyik legrégebbi celebparfüm márka. Rengeteg kiadott illat lett a névvel az évtizedek alatt, nem kétség a sikeressége. Nehéz lenne megmondani, hogy ha a Coty egy bármilyen más fantázia név alatt futatta volna ugyanezeket a GS illatokat, lett-e volna belőle akkora siker.

A magam részéről én nem vásárolnék ilyen parfümöt saját részre, én általában azokat az illatokat emelem le a polcról, amiért kevesen nyúlnak, ami másoknak esetleg már túl bevállalós.

Szóval ajándékba adni nem ciki, ha az illető amúgy nem egy nagyon kritikus parfümhasználó.

2021. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. dec. 14. 14:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!