Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik néz ki jobban egy férfin?

Melyik néz ki jobban egy férfin?

Figyelt kérdés

A szín fekete, méret csak 2-4mm, nem nagyobb.


A kérdés arra vonatkozik, melyik néz ki jobban. Ha szerinted férfinak nem illik egyiksem, akkor kérlek ne válaszolj, mert nem te vagy a célközönség.



2021. dec. 11. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Fültágító
Ál fültágító
Fülbevaló
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az a kedvencem, amikor a fültágítóba bele van akasztva egy karika fülbevaló.
2021. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként az se rossz, viszont kicsit szolidabbat akarok a munkahelyen miatt :)

Egy kis pár milis cuccba meg nem is férne ugy be :)

2021. dec. 12. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Egy talpig férfi itt kezdődik:

[link]

2021. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
A 2mm nagyon kicsi. A 4 de inkább 5mm már jól néz ki. Először feketét hordtam. Utána kicseréltem ezüstre. De messziről nagyon picinek látszik. Jelenleg 8 mm-es ezüst ál fültágítót hordok. Az messziről nagyon jól látszik nem nagy nem kicsi. Közelről kissé meleges. Én+ még kiszedtem mindkét szemöldököm is. És mindkét fülemben hordom a fülbevalókat. De én meleg vagyok.
2022. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!