Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kik azok a külföldi színésznők...

Kik azok a külföldi színésznők akik abszolút nulla sminkben is nagyon szépek, és erről van kép is?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnének, akik teljesen nulla sminkben, vagy tényleg nagyon minimális alapozással is nagyon szépek, szexisek, és erről fotó is van a neten. Tudtok ilyeneket? Mert elég sokan vannak akik csak vakolattal néznek ki jól...

2021. dec. 16. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
2021. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem Pld:

Margot Robbie

[link]

Penelope Cruz

[link]

[link]

J-Lo is nagyon szép smink nélkül is és Jessica Beal

[link]

2021. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Liv Tyler

itt fiatalon:

[link]


De nezegettem mostani kepeket, es meg mindig nagyon jol nez ki szerintem, pedig mar 44 eves.

Itt a baloldali a smink nelkuli:

[link]

2021. dec. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Azt azért tegyük hozzá, hogy ezek a smink nélkül is nagyon szép hírességek tele vannak botoxxal, arcfelvarrással, szájfeltöltéssel...stb.

Szépnek szépek, de nem természetes szépségek.

2021. dec. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pfff nem tudom..

Elég soknak volt plasztikája úgy meg könnyű smink nélkül is jol kinézni, plusz sokat dob a szép bőr, szemöldök szempilla ha amugy is van.

Ezeket meg meglehet oldani profi szakemberekkel amikre ugyebár nekik van pénzük.

Szerintem nagyon szép arca van Hailey baldwinnak igaz ő nem szinésznő de ő képviseli ezt a nagyon natúr vonalat.

Bár azt is megkel jegyezni hogy valakin a smink se segít

2021. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!