Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt vegyek ajándékba?

Milyen parfümöt vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés
Parfümöt szeretnék venni ajándékba, de én nem értek hozzá. Milyet érdemes választani egy olyan személynek, aki ért hozzá és szereti is olyan 20-30e Ft-ig?
2021. dec. 20. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyedi dolog, én max csak akkor vennék így ha tudom mit szeret az illető.


Amikor a barátnőmnek vettem ajándékba, 2-3 hónappal előtte "véletlen" hazajöttem egy kabátzsebnyi parfüm mintával, mondván, hogy "ingyen osztogatták a plázában".


Ezeket viccssen átbeszéltük, hogy melyik büdös, nagymamás, melyiktől fáj a feje, nekem melyik tetszik rajta...



Ha nem vagy 100% biztos benne, kapjon utalványt, és akkor tuti olyat vesz, amit szertne.

2021. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyetertek az 1.-vel, parfumot csak ugy erdemes venni, ha tudod, hogy az illeto konkretan mire vagyik. az ilyen talalomra kivalasztott meg ‘az elado ezt ajanlotta’ parfummel nagyon konnyen nagyon melle leget loni. plane egy olyannal, aki ert a parfumokhoz, arrol feltetelezem, hogy van mar egy kialakult izlese.

azert eleg draga dolog a parfum ahhoz, hogy a polcon megavasodva vagy jobb esetben a megajandekozott egyik baratnojenel vegezze. en is inakbb az utalvanyra szavazok.

2021. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképpen EDP jelzésűt vegyél. Puhatold ki, hogy milyen az ízlése, nehogy mellé lőlj.
2021. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő gyűjti is, meg mindig vesz valami más fajtát. Bnőm mondta, hogy milyet szeretne, neki tudnék venni, de ő szakított, így már legalább neki nem kell venni :D
2021. dec. 20. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Az hogy edp vagy edt tök mindegy mert az edt is tud nagyon tartós és jó lenni nem feltétlen szükséges az edp.

Hát ha lehetőséged van megnézni a parfümkollekcióját akkor nézd meg jegyezd meg azoknak a kevét amelyikre azt mondta a legjobban szereti, menj be egy parfümériába és kérj segítséget, hogy ehhez meg ehhez hasonló illatjegyekkel rendelkező parfümöt szeretnél.

Vagy a másik opció az ha inkább veszel egy ajándék kártyát a Douglasba és akkor olyat választ magának amilyet szeretne de mégis te vetted úgymond.

2021. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5, ez az esetben működik, ha az ember nem futott bele olyanokba amik nem az igaziak, vagy kapott ajándékba olyat ami vállalhatatlan de nem akarja kidobni


Nekem pl van 2-3 ilyen, amit nincs szívem kidobni, de viselni se akarom...pont ilyen ajándékozás miatt.


Ezen kívül vannak "tavaszi-nyári" és "őszi-téli" illataim. A két kategória teljesen más, nem bíznék ennyire a tanácsadóban.

2021. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!