Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyáréra brutálisan intenzív,...

Nyáréra brutálisan intenzív, tartós férfi parfüm?

Figyelt kérdés
Oylan, ami húzza a csíkot maga után, de nem fullasztóan édes, inkább citrusos friss, és nem 2 órás parfüm. A nyári citrusos, vizes illatok mind elillannak, meg nagyon gyengék. Nincs valami normális, akár ilyen 20 ezer fölött is, de azért ne 80 ezres xD

2021. dec. 20. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Undorito gusztustalan okàdèk az osszes ilyen illatfelhôs “fèrfi”

22l

2021. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Csatlakzom az 1-eshez! Fúúúújjjj.... :)))))
2021. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
Én is csatlakozok a többiekhez!
2021. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%
One million
2021. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Esetleg valami értelmes vàlasz? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki szerint mi undorító. Nyilván én se 50-et fújnèk magamra, de ha már pénzt adok valamiért, hogy kellemes friss citrusos illatom legyen nyáron a fülledt melegben majd, nem azért adok, hogy fél óra utàn èn se érezzem. Az értelmetlen válaszokat törlik úgy is, kár ideokádni felesleges kommenteket.
2021. dec. 20. 19:36
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem gondoltál még arra, hogy az orrod körül illatosítod magad? Van egy kézkrém, csak már nem emlékszem a nevére, aminek az illata még fél nap múlva is érződik. De csak nagyon kicsit, szóval csak úgy érezni, hogyha az orrlyuk körüli területét keni be vele az ember. Ez szerintem jobb megoldás, mintha a környezeted gyilkolnád le az erős parfümilattal. Vagy az a célod, hogy mindenki más érezze az illatod?
2021. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Akármennyit fújhatsz magadra, egy idő után nem fogod érezni, mert megszokod. Mások viszont annál inkább érzik, mondjuk én szeretem, amikor valaki húzza maga után az illatot, legyen az nő vagy férfi. Fragrantica.com oldalon lehet keresni illatjegyek szerint, meg talán tartósság alapján is, aminél a legtöbben azt írják, hogy long lasting vagy eternal, az biztos sokáig tart. Én Guerlain l’homme ideal extreme-et próbáltam, mondjuk az téli illat, de a csuklómon 1 fújást még a 3. napon is éreztem, kabáton meg hetekig. Parfümériákban érdemes körülnézni meg próbálgatni.
2021. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Ez szerintem jobb megoldás, mintha a környezeted gyilkolnád le az erős parfümilattal. Vagy az a célod, hogy mindenki más érezze az illatod?"


Szerintem meg jobb inkább 5 doboz legintenzívebb parfümög magamra fújva kimenni az utcára mint mondjuk a hónaljszagodat szagolni ha büdös vagy. Illattól még senki nem hányta össze magát, ellenben az izzadságszag gyomorforgató. Mielőtt beokádod, hogy fürödni kell, amit a hozzád hasonló, magukra nem adó prolik szoktak mondani, akik életükben nem használtak parfümöt, és nem tudják, hogy az igényesség egyik velejárója, a fürdéstől ló.asz illatod se lesz, az csak arra való, hogy ne okádja össze magát a környezeted a hónaljszagodtól, meg a tetvek, rühek ne lepjék el a tested.

A parfüm igen is egy szükséges kellék, normális lány értékeli is. Egyébként meg a citrusos illatoknak nyáron kimondottan nyugtató, hűsítő hatása van, csak unom már, hogy eddig 3 félét is próbáltam már, hiába fújok magamra 10-et is, nemhogy én nem érzem, mert az még oké lenne, de a környezetembe akárki a nyakamhoz bújik, meg direkt kérdezem, hogy érzik-e, mindig az van, hogy alig érződik valami. Na erre kellene valami normális illat. Azért gondoltam mostanába venni, mert még nincs ugyan nyár, de ilyenkor akciósak. Szóval a baromságot hanyagold, mert úgyis jelentem a válaszod, és törlik, mint a fokhagymás gyerekét.


Az utolsónak köszi a tippet, ránézek.


Aki a One Milliont írta, annak is köszi, hogy az frusztrált analfabétákkal ellentétben a kérdésre válaszolt, viszont használtam ezt az illatot, csak ez már túl tömegcucc. A többiek pedig a saját nyomorukat ne a kérdésemen éljék ki, hanem forduljanak szakemberhez, ha problémáik vannak.

2021. dec. 20. 20:35
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja, annyit meg hozzátennék, hogy megfigyeltem, általában akik illatfelhőt húznak maguk után, azoknak úgy 90%-ban a rajtuk lévő ruházata is többet ér, mint némelyik embernek a fél vagyona, és általában nem Suzuki swiftbe szállnak be az ilyen emberek, szóval nem éppen a nyomorultakra jellemző az illatfelhő, ahogy itt be próbálja állítani egy-két parfümöt még sosem használt ember. 🤣
2021. dec. 20. 20:37
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Akartam válaszolni, de az utolsó megjegyzésed után meggondoltam magam
2021. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!