Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Davidoff Cool Water jó parfüm?

Davidoff Cool Water jó parfüm?

Figyelt kérdés

Kedvező az ára, meg sokan mondják, hogy nagy klasszikus. Igazából az 1988-ban megjelent eredeti változatát néztem ki, de még nem tudtam kipróbálni. Aki használta milyen?


Esetleg az újabb EDP változata is jó?

Mennyire tartós?



2021. dec. 22. 12:20
 1/4 gyula1971 ***** válasza:

Szia! Nekem nagyon bejön az 1988-as eredeti illat. Az új EDP-elvileg más már.

És nem is drága. Nagy kiszerelés éri meg belőle, 125 vagy 200 ML-es.

Itt vannak vélemények, a lap alján.

[link]

2021. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyula1971 ***** válasza:

Itt pedig az EDP-vélemények.

[link]

2021. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt az oldalt nem is ismertem eddig. Én csak notinos véleményeket olvastam, de ott többnyire csak annyit írnak, hogy "nagyon jó, király" stb., azzal meg ugye nem sokra menni. Illatjegyek alapján vettem számításab, meg ha 1988 óta a mai napig árulják, annak gondolom oka van. Csak attól tartok, hogy ez is ilyen 1 órás parfüm, mint a legtöbb nyári illat. Ezzel valami tapasztalat van?
2021. dec. 24. 08:02
 4/4 gyula1971 ***** válasza:

Szia! Mindenkinek a bőrén más ideig érezhető, embertípus függvénye, ki kevésbé, valaki jobban izzad.

Ezt be kell menni egy parfümériába, és a csuklóra fújva megnézni a tartósságot, külön EDT és EDP, majd ezek után eldönteni.

2021. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!