Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinajak hogy vastagabbak...

Mit csinajak hogy vastagabbak legyenek az ajkaim? (Normalis valaszokat varok)!

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csücsörits
2010. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszi a "normalis" valaszt!!
2010. szept. 7. 11:52
 3/14 anonim ***** válasza:
én irattam a háziorvossal glicerines testápoló krémet, minden este azzal kenegetem. ezt gyógyszertárban keverik ki kb. 1000 ft egy nagy tégely. nekem duzzadtabbak lettek az ajkaim. remélem segít, bár a nevét nem tudom, mert a tégelyre csak annyi van ráírva hogy "testápoló krém" amit a patikában írnak rá.
2010. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ajakvastagító műtét? 80-90 ezer Ft-ból megvan...
2010. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de nem javasolnám a műtétet, főleg ha még nagyon fiatal vagy. Pont tegnap találtam egy youtubos videót, ahol egy lány fahéjjal kente be a száját, ami ettől "bedurrant", azaz megvastagodott. Igaz a lány is mondta, hogy a száj környéki pirosság a duzzadt ajkakkal jár, ő babáknak való popsikrémmel kent be a száj környékét, ami ugye gyógyít és elűzi a kipirosodást. Illetve én mentolos szájfényt szoktam rendelni, amiket az Avonból rendeltem, a mentol is kicsit csípi az ajkakat, és növeli a vérkeringést, így nagyobbak lesznek az ajkaid tőle.

21/l

2010. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapni "ajaknagyobbítós" szájfényeket (pl. Miss Sporty mentás) is pl. Vagy kicsit kijjebb húzni világos/natúr szájkontúrceruzával az ajkad határait (mondjuk ne túlzottan, mert az nagyon természetellenesen néz ki... mondjuk pont a szád természetes vonala fölött), és arra rúzst/szájfényt, hasonló színben.
2010. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En minden reggel csak sima glierint rakok a szamra. Megduzzadnak, erezni, latni lehet. Ha talasz fahej olajaat, egy csoppet belekeverni egy kis sima krembe, az is nagyon jol hasznal. Soha ne hasznald a fahej olajat egymagaban, megegetheti a bort.
2010. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én egy sminkes adásban azt láttam, hogy vékonyan belehet kenni az ajkakat vele, és utána a szájfényt vagy a rúzst.


De van egy jó ajak balzsam. [link] Ez tényleg nagyon jó dolog. Anyukám sokat használja én is párszor kipróbáltam is meg duzzasztja az ajkakat szerintem látványosan és még bizsereg is :D

2010. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsi azt nem írtam le mivel :$ alapozóval!*
2010. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szoval, az Ilcsiben is fahej van. Az en megoldasom, ket csopp, sima krembe sokkal olcsobb. Ilcsi eleg draga, es csak kozmetikusoktol lehet kapni.
2010. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!