Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesti Rolex butik tapaszta...

Budapesti Rolex butik tapasztalatok? Valaki vásárolt onnan mostanában? Milyenek a várakozási idők? Jöhetnek tapasztalatok privibe is!

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök oké csak semmi nincs, mindenre várni kell de minden hasonló színvonalú butikkal ez a helyzet. Erről nem ők tehetnek, a Rolex intézi ezt így.
2021. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, sejtettem, kivancsi lennek, hogy egy OP vagy Explorerre mennyit kell varni, 2-3 honap, 1 ev...
2021. dec. 28. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Első Rolex lenne?
2021. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az.
2021. dec. 29. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Jah akkor már értem, hogy miért nem vagy képben annyira. A várólista nem úgy műkődik, hogy kapsz egy sorszámot. Te csak az érdeklődésed fejezed ki aztán ha bejön az adott model a butikban eldöntik, hogy ki kaphatja meg. 100%-ban személyes szimpátián múlik meg van állítólag pár dolog amit figyelniük kell pl ha már van vasárlasi történeted, vagy ott a kezeden egy Rolex akkor előre vesznek.
2021. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de az érdeklődők száma, és jelenlegi kereslet továbbra is egy objektív tényező amely nagyrészt befolyásolja, hogy mennyi időn belül kerülhetsz sorra.
2021. dec. 29. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Még egyszer utoljára leírom. Nem érkezési sorrend van. Te úgy, hogy nincs vásárlási múltad valószínűleg soha nem fogsz sorra kerülni, mert azt fogják gondolni, hogy flipper vagy.

2021. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha mutatok egy számlakivonatot, amelyen látszik, hogy a havi keresetem jóval nagyobb, mint amit kereshetnék magánszemélyként egy Explorer flippelésével, egyből eloszlatnám a gyanút, nem?
2021. dec. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!