Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dm vagy Rossmann az olcsóbb?

Dm vagy Rossmann az olcsóbb?

Figyelt kérdés
Lehet nekem volt akkora "szerencsém", hogy pont az a néhány termék, amiket megnéztem a Rossmann oldalán, drágábbak a Dm-hez képest. Régebbi kérdésekre adott válaszok 1-2 kivétellel mind a Rossmannt írják olcsóbbnak. Én Dm-es vagyok, az van közel, azt szoktam meg, ritkán fordultam meg a másikban. Kíváncsi vagyok a véleményekre, akik jártasabbak.
2022. jan. 3. 13:41
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem a Rossmann olcsóbb, többször szoktak akciósak lenni... Nyilván lehetnek eltérő esetek, vagy ha valamelyik máshol akciós. Dm-ben inkább pontokat lehet gyűjteni és azt adják vissza, mint ha alapból akciós lenne...


Viszont én gimis korom óta a Dm-be járok, megéri nekem, ha kicsit drágább is, mert ott legalább nem lihegnek a nyakadba és kezelnek tolvajnak a pénzedért, mint a Rossmannban. Gimisként volt, hogy nem engedtek fizetni sem, visszanézték a kamerát. Most felnőttként egy promóció miatt bementem, hát 8 év alatt nem változott semmi, ugyanazt csinálta, annyira zavart, hogy nézelődni sem tudtam és inkább felkaptam az elsőt, mialatt elöl meg becsipogott valaki és simán elsétált, mert ez a hülye az én nyakamba lihegett. Soha többet. Tízezreket hagytam ott, cserébe zaklatnak, b...tnak és a pénzedért tolvaj érzetet keltenek benned. Ezt nem én találom ki, többen jártak így és itt is sok ilyet olvasni... Nekem ez felülírja az akciókat.

2022. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem ilyen tapasztalatom még nem volt. Jártam egy kisebb Rossmannban, talán kétszer fordultam meg ott, de nekem "nem volt hangulatos", pedig nem lihegett senki a nyakamba. A másik helyen többször jártam, de az évekhez képest, amióta ebben a kerületben élek, kevésszer. Teljesen baráti, kedvemre nézelődhetek, senki nem jött oda hozzám ellenőrizni vagy kérdőre vonni, az ott dolgozók is kedvesek, segítőkészek voltak. Szóval ilyen gondom nem volt, de lehet csak szerencsém volt, évente 1x, maximum 2x, ha benézek oda, szóval... :D Azonban a régi kérdéseknél mintha szintén írtak hasonlót, mint te. Ilyen viselkedés mellett elhiszem, hogy nem érnek annyit az akciók.
2022. jan. 3. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig a Rossmann-ban érte meg nekem vásárolni, közelebb is van mint a Dm, de novemberben felújították a helyi üzletet, és drágább lett minden meg szűkösebb lett az egész. Így gyakrabban megyek Dm-be, árak között nem sok eltérés van már.

A Rossmannál engem is zavar a biztonsági őr, ahogy az első válaszoló írta... Anyumat is megszégyenítették egyszer, azt hitte az idióta őr, hogy lopott. Utána mondjuk kapott a fejére és el is küldték, de akkor is.

2022. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, amit egyikben lehet kapni, másikban nem. Amúgy ha idegesít a biztonsági őr, akkor úgy teszek, mintha a felső polcról nehéz dolgokat akarnék megnézni. Megkérem, hogy vegye le. Á, én nem pont ilyenre gondoltam, inkább azt legyen szíves...

Ezt eljátszom párszor, és utána lekopik. A másik meg ha nagyobb a bolt, akkor valami spéci cuccot kerestetek vele, és folyamatosan beszélek vele, még kérdeztem. Szóval idegesítem, hogy ne idegesítsen😂

Ár szempontjából van, ami jobb a Rossmannban, meg ott vannak catrice márkájú termékek is.

2022. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Rossmann-t jobban szeretem mostanság, a DM-es termékek nagy része megdrágult és a választék is kisebb. Van egy-két termék amit még mindig onnan szerzek be, de Rossmann-ban jobban szeretek nézelődni. Amúgy megfordultam már legalább 15 Rossmannban (utazások során is) és még sosem jutott eszembe és még sosem tűnt fel, hogy a biztonsági őr jönne utánam vagy akármi, a Dm-ben sem. A Müllerben szoktak odajönni néha a dolgozók nem tolakodóan hogy tudnak-e segíteni, de persze mert ott vannak drágább cuccok is, gondolom azért.
2022. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a biztonsagior dolgot adom! Ugyanezt tapasztaltam es kva idegesito, alig merek sokaig valogatni.

Egyszer volt mar ez tema itt az oldalon es allitolag azert mennek igy utanad, mert ok kapjak meg a maguket a vezetosegtol, ha nem kovetik az embereket. Ez nekik kotelezo sajnos.

2022. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Aha és ameddig a normális vásárlót zaklatta, követte és a nyakamba lihegett, addig elöl becsipogott valaki és simán elsétált, ez meg leszarta és utólag futott hozzá a pénztáros. Ez meg 1 perc múlva megint engem b...tott. Talán a tolvajt kellene elfogni, mert minden be van csipogózva kb...
2022. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen a bizti őrös dolgot én is személyesen tapasztaltam, de már pont lesz@rom vásárolni megyek oda nem lopni és ha szóvá teszik szépen megmondom, hogy akkor máshol költöm el a pénzem.

Mondjuk utoljára tiniként volt ilyen incidensem azóta hál istennek nem.



Ezt leszámítva, viszont a rossmann a jobb több az akció, plusz a 10%os kupon. Viszont például az óvszer amit szoktunk használni pont a DM-ben olcsóbb, ráadásul egy 1000-essel ami azért nem kis különbség. Meg a kedvenc kézfertőtlenítőm is csak ott kapni

2022. jan. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!