Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vivantisról parfümöt érdemes...

Vivantisról parfümöt érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó vélemények vannak az oldalról árukeresőn is, meg itt is volt már régen pár gyk-s kérdés, csak fura, mert olyan jó áron van sok parfüm, hogy máshol sokkal drágább, meg valamelyik parfüm üvegének a fotója másképp néz ki, mint valójában a parfüm, ezért nem tudom, hogy ott régi kép van illusztrációnak feltéve vagy mi az oka. Valaki vett már onnan parfümöt? Jónak tűnik, csak meg akarok bizonyosodni róla.

2022. jan. 6. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mall.hu-ról rendeltem egy illatmintát. 2 napja megkaptam. Vivantis volt a doboz ragasztásán. Sajnos nem olyan tartós, mint anno, de lehet azért, mert csak minta. Viszont arra is rájöttem, hogy 20 évvel ezelőtt jobban tetszett ez az illat, mint most. Így nem rendelem meg a rendes nagy üveget belőle.
2022. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!