Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen Zara típusú ruha...

Az ilyen Zara típusú ruha boltokba csak szép, csinos lányokat vesznek fel?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Nem kell se kifejezetten szépnek, se csinosnak lenni. De a normális, ápolt külső nem árt.

Nadrágban és egyen pólóban szoktak lenni általában.

2022. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Egy molett nő is tud csinos lenni, csak kell tudjon öltözködni. És most a szépség pedig tök relatív, pláne ha az arcod felét maszk takarja.


Nyugodtan jelentkezz állásra, egy próbát megér. Az alapvető higiénia, és ápoltság többet számít, mintsem a külső paraméterek. Úgyis vagy egyenruha van, vagy valamilyen jellegű dresscode az üzletben dolgozóknak.

2022. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A higiénia meg van, kifejezetten figyelek az apoltsagra, arcom is szép inkább mint csúnya, (tudom a maszk miatt nem lényeg), az alkatomon se sok a súlyfelesleg, csak nem vagyok vékony, olyan átlag és molett közötti.
2022. jan. 12. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Hát azt mondják, nem, de furcsa, hogy nők és férfiak közt is több túlsúlyos van, mint vékony, és mégis mindenhol vékonyak az eladók. Szerintem kimondatlanul nézik ezt is.
2022. jan. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy nézik. Már a tipikus csini butikokban is sokszor idősebb, kifejezetten átlagos nők az eladók. Szerintem örülnek, ha találnak valakit. Nagyon kevés eladó van már. Nem válogatnak így.
2022. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!