Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmös webáruház ahol szép...

Körmös webáruház ahol szép kártyát elfogadnak?

Figyelt kérdés
Körmös lámpát szeretnék venni, érdekelne ismertek-e olyan webáruházat ahol szép kártyát elfogadnak? Köszönöm

2022. jan. 14. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyen nem létezik 😄 alapból szép kártyával kevés helyen találkoztam online fizetéssel, hát még körmös cuccokra... mivel se a szórakozás, se a vendéglátás, szállás kategóriába nem esik bele, hivatalosan nem tartom valószínűnek hogy lehet használni rá. más ha Juliskának van egy körmös boltja meg egy étterme is, és elfogadja ismerősöknek mondjuk hogy fizessenek szép kártyával. de az se webshop.

viszont vannak emberek, akik "megveszik" a szép kártyát: utalnak vagy kp-ben kifizetik, te meg odaadod a kártyádat. ezt mondjuk én csak ismerőssel merném bejátszani.

2022. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen :D
2022. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen ilyen
2022. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mivel horgászboltok, sportboltok, (egyes élelmiszerboltok) is elfogadják, gondoltam hátha ez is beleillik a szabadidőbe.

2022. jan. 14. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
a horgászat sport. a sport meg szabadidős tevékenység. az élelmiszer pedig a vendéglátás köre. míg a műköröm a szépségiparhoz tartozik, amolyan "luxiscikk"
2022. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!