Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb ? Ha a nőnek...

Melyik a jobb ? Ha a nőnek nagy a cicije ,de kicsi a popsija Vagy ha nagy a popsi kerek,de a cici kicsi és lényegében feszes?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mivel kondizom, így nálam egyszerű a válasz, a szép kerek fenék a befutó a kis mellel. Amúgy se szeretem a nagy tögyeket, meg hát a mell genetika kérdése, azon nem tud változtatni, max ha megműtteti, viszont egy formás popsit bárki tud "építeni".
2022. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
A homokóra alakú nők a leginkább szemre valóak - számomra. Tehát "nem zörög üresen a tenyér", - ha szóba áll a hölgy velem azon a téren! A NŐ 65-75 kilónál kezdődik, - nem szeretek Marokkózni! :)
2022. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
2-es, attól még, mert valaki nem üti meg a 65 kilót, attól még lehet nőies. Egy pici nő kevesebb kilóval is lehet formás alkatú.
2022. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Bírom az ilyen embereket, hogy prédikálnak itt gyakorin meg 1-2 helyen, hogy szerintük ki számít nőnek, hogyan kell kinézniük, mellette meg "védelmezik" őket, felháborodnak ha más nőt verbálisan/nonverbálisan bántalmaznak, főleg ha szívéhez közel álló. Remélem a leendő lányodnak (ha még nincs) nem ilyeneket fogsz mondani. Pusztán segítek, ha már az érzelmi intelligenciádból nem futotta, hogy bőven elég lett volna leírnod, hogy neked nem tetszik a vékony alak. Nem azt hogy ő nem nő... Pusztán leírod, max megindoklod neked miért nem tetszik, nem a másik kategóriát minősíted indokolatlanul. Ebből semmi gond nincs, főleg ha kérdezik. Jól kezdted a választ, csak rosszul fejezted be.

Elmondanám amúgy hogy nekem a vékony alak tetszik és ugyancsak nőiesnek tartom. De ha még valaki nem tetszik a súlya miatt, mert például túl vastag, attól még nőies és nő is egyben, csak nem tetszik nekem. Ebben nagy különbség van!

Kérdező kérdésére pedig nehéz választ adom, mert abból indul ki, hogy mindkettőből a nagy szép. Csakhogy a szépség eléggé szubjektív, nekem egyikből sem a nagy szép és annak szépségét sem feltétlen a méret határozza meg. De legyen akkor az 1. opció, mert alapból a mell (de jobb lenne ebből is kicsi, max közepes, kb tenyérbe illő) nálam közel sem lényeges szempont, alak sokkal inkább számít és a kisebb fenék feltételezi a vékonyabb alakot, főleg ha arányosról is beszélünk egyben.

2022. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan hogy melyik jobb! Mert mindkettő nagyon jó. Viszont olyan valóban van hogy valakinek ez tetszik valakinek meg az. És innentől kezdve csak az dönt.

Nekem pl hiába mondja valaki hogy a nagymellü csajok a tutik és luzer vagyok ha nekem nem azok tetszenek, ha nekem a kismellüek tetszenek akkor leszarom mit mond. És ugyanez forditva. Szóval ez a nagy női kérdés nem is olyan nagy mert valójában teljesen szubjektív.

Kedves kérdező úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy kinek melyik tetszik, de így nem releváns egyáltalán!!

Van akinek a homokóra tetszik, van akinek a háromszög, van akinek a mackos csajok, fius csajok, sportos csajok....bla bla bla sose lenne vége!

2022. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ez. kinek az. A nézelődő gusztusa adja, hogy neki melyik tetszik. Ez azért is igaz, mert a férfiaknak egyik is, másik is nagyon bejön. Kinek a papné, kinek a "lánya, csak nő legyen".
2022. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Mire kell, hogy jó legyen?

A "jó" adott esetben viszonylagos. Attól függ mi a célod a nővel.

2022. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem a 160-170centis vekony alkatu szuk csipoju csajok tetszenek, akiknek kis feszes melluk van es kerek formas fenekuk, illetve vekony de izmos combjuk. nincs jobb annal mint egy ilyen combot markolaszni. neha a baratnom combjait markolaszom egeszen a puncijaig a buszon amikor ilyen feszes picsagyatyaban van nyaron.
2023. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!