Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, akik híztatok mostanában:...

Nők, akik híztatok mostanában: örülnétek pozitív visszajelzésnek az alakotokkal kapcsolatban ismerős férfitól? Vagy akár névtelenül?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a ducibb nők, a "modellalkathoz" képest akár 30-40 kiló plusz is kifejezetten bejön.


Több ismerősöm látványosan hízott mostanában, és olyan szívesen megdicsérném őket, milyen csinosak. Hátha jól esne az önbizalmuknak, sok nő bizonytalan ilyenkor. De valahogy nincs meg ennek az etikettje: az belefér az illembe, hogy akkor dicsérünk, ha vékonyabb lett, de az nem, ha akkor bókolunk, ha teltebb.


A téma kényessége miatt egy hülye ötlet: Ha névtelenül ír valaki, hogy milyen csinos lettél mostanában (akár az alkatra való explicit utalás nélkül), az jól esne nektek?? Csak egyszerű bók, semmi több.



2022. jan. 19. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem. 5 kilót híztam, nagyjából 8 kiló felesleg van rajtam (ámbár még mindig XS-S kategóriában vagyok, de régebb XXS-XS voltam). Utálom magam és a testem. Komolyan, nagyon durva öngyűlölettel teli napjaim vannak emiatt.

Ha valaki megdícsérné az alakom csak az járna a fejembe, hogy mennyivel szebbnek látna soványabban. Vagy biztos hazudik és csak illedelmes akar lenni.

Tisztában vagyok vele, hogy még így is normális súlyom van, és hogy sok férfinak ez tetszik vagy akár a molettebb nők. Ettől még a fejemben (és lehet, hogy amiatt, mert anorexiás modellek korában nőttem fel) mindig a szépségideál a vékonyság és hiszem, hogy a férfiak körében is.

2022. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nem is tudom. Jobb mint a kritika,de azért mégsem jó,hogy felhívják rá a figyelmemet. Nem híztam túl sokat,de pár kiló felszaladt :)
2022. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon múlik, hogy az illető mennyire fogadja így el magát. Rám is van, hogy felszalad 1-2 kg, és volt már, hogy megdicsértek, hogy milyen jól áll (amúgy elég vékony vagyok), de emlékszem, hogy én csak arra tudtam gondolni, hogy a fenébe is, ezek szerint már másnak is feltűnt. Arra jó volt mondjuk, hogy erőt adott összeszednem magam, és vissza leadni, de nem hiszem, hogy ez a célod.
2022. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én híztam (örülök neki, korábban túl alacsony volt a súlyom, most egészséges), a páromon kívül más emberek bókjai igazából hidegen hagynak.
2022. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is híztam 4 kgt, bár én most is sovány vagyok. De ha ducibb lennék se orulnek random emberektol semmilyen boknak, a páromtól orulok.
2022. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat híztam az amúgy sem vékony alkatomra így örülnék ha valaki dícsérne jòlesne.120kg vagyok.
2022. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Hajaj, én is megdicsérnék néhány ismerőst a formásodó idomaik miatt, de nem merek :-D
2022. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem örülnek ha csak úgy odamondogatod a véleményed. Ennek senki sem örül. Senki se kérdezte ugyanis.
2022. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám, mivel az is egy visszajelzés.
2022. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Természetesen igen ^^

19/l

2022. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!