Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltem egy egyedi pólót...

Rendeltem egy egyedi pólót amin van egy horogkereszt, vajon megcsinálják?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy horogkeresztes pólót amit én “terveztem” egy egyedi póló nyomásos oldalon. Ne kérdezzétek miért, nem nagyon szeretnék ideológiai vitákba belemenni. A kérdésem az lenne hogy szerintetek megcsinálják nekem? Vagy önkényuralmi jelképekre vonatkozik-e esetleg valami jogszabály ilyen esetben? A válaszokat előre is köszönöm!
2022. jan. 23. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem viselhetsz ilyet semmilyet formában. Jó eséllyel nem fogják neked megcsinálni.
2022. jan. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Az oldal szabályzatában szerepelnie kell, hogy ilyeneket vállalnak-e.

Nekünk külön igazolást kértek, hogy előadáshoz kell egy bizonyos felírat + kép.

2022. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha a heineken büszkén viselheti a vörös csillagot ami mint tudjuk önkényuralmi jelkép, akkor egy vallási jelképet áliász svasztikát miért ne csinálnának meg?

Még viselheted is.

Nekem a baloldali mellkasomon van svasztika tetoválva, a hátamra meg a birodalmi sas a karmai között a svasztikával.

Érdekes, hogy a facebook semmit nem tud velem kezdeni, és még ha megkérek, sem tudom levenni. :)))

Sok sikert neked hozzá.

2022. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csinálják meg.

Amúgy meg hova hordanád?

Teljesen illegális. És szerintem jobb is így neked, ilyenben kimész az utcára, sanszos, hogy megvernek, leköpnek, stv

2022. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valakit foglalkoztat hasonló kérdés, simán megcsinálták csak írnom kellett egy nyilatkozatot hogy a pólót nem hordom nyilvánosan és nem sértem meg vele a jogszabályt.
2022. jan. 24. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
És bla bla bla..
2022. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!