Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki dolgozott már Clinique,...

Aki dolgozott már Clinique, Mac, vagy Estee Lauder üzletekben, kapott ajándék termékeket a cégtől? Esetleg állandó kedvezményt? Valamint szerettétek az ottani munkát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Parfümériában dolgoztam, de azok nem ezek az üzletek voltak. Nekem tetszett, heti fizetés volt, 90-et kerestem egy héten, de ezek a munkák tönkreteszik az embert, a nagy fényben állni 10 órákat alig vevőkkel meg kitölteni az időt amikor épp elrendezett minden, hát a gyári munka sokkal élvezetesebb, ott legalább mindig van mit csinálni és le is fekhetsz pihenni, legalábbis vannak nagy szünetek ahol azt csinálsz amit akarsz. Márkaüzletben szerintem dolgozói kedvezmény van.
2022. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy imádom, vagy imádnám az eladói szakmám, ha nem lennének kollegák, és csak én irányítanám az egész üzletet, vagy csak én lennék egyedül eladó. Életem során soha nem voltam még idegesebb és aggresszívabb, mint amikor eladó kollegákkal kellett dolgoznom. Nem ajánlom senkinek, ha csak nem egyedül vagy az üzletben.
2022. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én külföldön dolgozok egy olyan helyen,ahol árulunk ilyen termékeket.Szoktak lenni kihívások,hogy ha x összegért adunk el termékeket,akkor y összegért választhatunk ajàndékokat.Amúgy a clinique is az esthee lauderé.Én szeretem a munkám,részben pont ezért,de engem meg a vásárlók szoktak idegesíteni,némelyik olyan értetlen.
2022. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!