Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam,hogy szép...

Hogyan csináljam,hogy szép legyen a koromagynal is a zselé?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem itthon építeni a körmeimet,néha szépen sikerül megcsinálni,de van hogy kocsira boromre megy a zselé,vagy befolyik oda ahová nem kell.

Van egyébként polygelem is,azzal viszont az a bajom,hogy nem tudom szépen eldolgozni :/ reszeléssel szép lesz,de sokáig kell reszelgetni és félek hogy szetreszelem az ujjam



2022. jan. 28. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

ha elmész körmös suliba, megtanítják hogyan kell jól megcsinálni.

amúgy meg a youtube legyen a barátod, sok oktató videó is van. a mukorom.tv (azthiszem) is tele van oktató videokkal, ez crystal nailses.


azért folyik a zselé mert 1. meleg van ahol csinálod, 2. lassan csinálod, sűrűbb zselé kellene, 3. forditod a kezedet mikozben dolgozol es azért is elfolyik, 4. nem ujjanként kötteted, 5. nem jól tartod a lámpában az ujjadat.


mi akart lenni a "...kocsira boromre..." rész? 😁

amúgy még mielőtt megkötteted le lehet törölni, bár ha 1x megfolyt, oda újra be fog folyni az anyag. de utolag kireszelhető szinte bárhonnan a felesleg.

2022. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ooo észre sem vettem hogy ottvalamkt elírtam🙄🤣

És már fogalmam sincs mi akart lenni🧐🤔

De köszönöm a segítséget :D

2022. jan. 28. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

sebaj 😆

milyen reszelőt használsz? csak hogy félsz hogy szétreszeled magad:)

2022. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem "kicsit a bőrödre"(folyik) gondolom 🤔
2022. jan. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen azt akartam írni🥲
2022. jan. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!