Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen típusú...

Szerintetek ez milyen típusú alak?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 1. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát mit tudom én... Szép és igazából csak ennyi számít 😊
2022. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ebből a képből nem lehet megállapítani, hisz az övvel eleve összébb fogod húzni a derekad és jobban fogsz homokórára hajazni.


Plusz mintha kinyomnád a felsőtested, vagy pucsítanál, amivel szintén torzítassz. Állj egyenesen, a falhoz dőlve és akkor nem fogsz tudni önkéntelenül szebbíteni az alakodon.

2022. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Honnan van az az őv, régóta keresek ilyet?!


Am szép az alakod, nekem is ilyesmi csak a lábaim kicsit vastagabbak


23n

2022. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3as Sinsayben lehet kapni
2022. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Homokóra tipus,alkat. Csinos!
2022. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
46%

Szerintem ez egy vékonyabb, de semmi különleges névvel nem illethető alkat.


Nem kifejezetten erős a csípőd, sem a melled, aderekad meg nem daràzs.


Mondjuk ez egy 28+os nőnek simàn jó.

2022. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem homokóra, annyira nem hangsúlyos a mell-csípő-derék, de attól csinos vagy nagyon!

[link]

Ha tudsz alapszinten angolul, érdemes megnézni inkább ezt a videót.

2022. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem jó alakod van, de nem egy nagyon konkrét típus, kicsit valamelyik kettő vagy három keveréke.

Amúgy ez a ruha tényleg csalóka lehet.

2022. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
4es köszi
2022. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban csalóka a kép, jobb lett volna egy teljesen szemből fotózott, mindenféle pózolás nélküli kép egy sima testresimulós pólóban és nadrágban, mert így a póz és a szög, valamint a ruha is becsapós.

Ez alapján most hirtelen fordított háromszöget mondanék, ez igazából a körte alak fordítottja, vagyis az alsótest helyett a felsőtest hangsúlyosabb. Ezt abból gondolom, hogy a vállad szélesebb, mint a csípőd és viszonylag nagy melleid vannak, valamint nincs drasztikus különbség a derekad és a csípőd között. A körte alak pont az ellentéte, széles csípő-keskeny derék és váll-kis mellek. A homokóra ennek a kettőnek a keveréke, vagyis egyforma széles váll és csípő, látványos, vékony derék. De tényleg, több és másmilyen képet kellene látni, hogy biztosat tudjunk mondani.

2022. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!