Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Merre lehet megszagolni...

Merre lehet megszagolni illetve megvásárolni férfi Tom Ford parfümöket Budapesten?

Figyelt kérdés

Decemberben több Douglas boltban is jártam (Pólus, Aréna, Váci utca). Az összes boltban azzal fogadtak ,hogy vagy nincs az adott boltban vagy pedig full üres hónapok óta az összes üvegük. Mivel elég különleges parfümökről van szó így elsősorban szeretném megszagolni/letesztelni akár kis teszt üveget venni kipróbálás szinten majd utána megvásárolni a terméket.


Köszönöm, ha valaki tud segíteni!



2022. febr. 4. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézted már Notinón, hogy nem lehet-e teszter adagot rendelni belőle? Nagyon sok parfümből árulnak 2-5-10 ml-t.
2022. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Müller esetleg?
2022. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan helyről sajnos nem tudok, ahol végig lehetne szaglászni a választékot, pedig engem is érdekelne ez-az. A Douglasen kívül én még sehol sem találkoztam Tom Forddal, és ahol néztem, ott eleve nem is volt kirakva egyetlen teszter sem. A Müllerben nincs, a Notinonál akad néhány, de most éppen nem lehet belőlük mintát rendelni. (Régebben horribilis áron, 3000 forint körül voltak.)


A Krémmánián próbálkozhatsz még, sokan kínálnak mintákat és saját porciózású miniket is: [link]

2022. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Váci utca Douglas, Mom Park Douglas, Kelenföldi plaza Douglas
2022. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok parfümből árulnak 2-5-10 ml-t."


Persze, adjon ki 2-3 ezer forintokat egy 2 ml-es próbalöttyért, amikor ingyen van a próba a boltban. Ez azoknak való esetleg, akinek a környezetében nincs semmi parfüméria, ahol kipróbálhatná, de akkor is felháborító, hogy sokszor nem is 2, hanem 1,2-1,5 ml-ért elkérnek 1500-2000, sőt, akár 5000 forintokat is, amikor az egy max kétszeri fújásra alkalmas kis semmiség, ja meg az ezres postaköltség. 5 ezerért meg már lehet kapni használatra alkalmas parfümöt is, ami nem is annyira alsópolcos brand.

2022. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hármaska vagyok, tisztelettel jelentem, hogy ma az Árkád Douglasben volt kirakva néhány Tom Ford teszter. Persze pont nem azokból, amik a leginkább érdekeltek volna, de te talán nagyobb szerencsével jársz. :)
2022. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Eddig jártam Árkádban , Aréna , Pólus , Mom Park, és Váci utcai Douglasban is sajnos a legtöbb helyen nem is volt a MoM Parkban volt de üres üveg. Még a Mammutot megnézem meg az Etele Plázát. Azután nyilatkozom , köszönöm a válaszokat
2022. márc. 10. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!