Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiss Ramóna (Zsófi), vagy...

Kiss Ramóna (Zsófi), vagy Balogh Edina (Kinga) a szexibb a Barátok Közt című sorozatból?

Figyelt kérdés

Főként férfiak véleményére lennék kíváncsi.

Kiss Ramóna:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Balogh Edina:

[link]

[link]

[link]


2010. szept. 10. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
edina ez alap
2010. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

hát igen.. a képek amiket Ramónáról küldtél előnytelenk.. hiszen alig-alig látni valamit a testéből. és itt te mondtad az a lényeg h melyiküknek szebb az alakja,,ki szexibb...

ám én is inkább Edinára voksolok..

2010. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

:O Edina?

Szerintem Ramóna sokkal szebb,és csinosabb is.

2010. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Edina <3
2012. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem Edina állkapcsa nem tetszik, meg a sárgás haj se jön be, meg elég kicsik a mellei melltartó nélkül. De Zsófi nagy szája nem tetszik, viszont szebbek a szemei, a mellei jobbak, de az alakja, a popsija annyira nem jön be mint Edinának, szal Raminak a tartása sem szép sztem, de a ruhái szebbek, de valahogy Edinán jól állnak a kevésbé szexi ruhák is, szal a polo meg a hosszú naci is szexi rajta, de nekem jobban tetszenek az alacsonyabb csajok, ilyen magasan minek hordanak magassarkút, ráadásul 10-13 centiseket

Az Alíz dettó, magas és sovány meg magassarkú, neki tényleg kicsik a mellei de szebb az arca, egyszerű de szép és szimpibb, neki szépek al ábai meg a popsija, kicsi de kerek.

Az alacsonyabb (165cm) de még vékony, erősebb csontozatú, azaz szélesebb csípőjű, több fognivalójú sportosabb, körte vagy homokóra alkatú csajok jönnek be, baba arccal, nagy szemekkel, természetesebb színű hajjal, mint a szőkésbarna, vagy világosbarnás, tornacipő farmerszoknyával, blúz, esetleg kosztüm, szövetkabát karcsúsítva, pl a Hanna cuccai tök jók, sportos és néha elegáns is, nem ledér, mégis szexi, nem törékeny, de nem is husos, olyan massziv, formás, kicsit vagány, szép a haja, a szemei, bár kicsit kancsi, de szép, neki még a hosszúkás arc is jól áll, az első Linda haja is szép volt

Szal Hanna szebb sztem

2013. ápr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ramónaszebb szexi mint az állat
2013. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Régebben amikor még ment a BK sorozat, és ők ketten is szerepeltek benne, csak miattuk ültem le a TV elé és néztem amúgy, meg kedvenc, vonzó képeket lementettem a gépemre róluk. Ha muszáj választani akkor Ramónát mondanám szexibbnek, de Edinát is egyszer kipróbálnám. :D
2021. dec. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mindketten nagyon csinosak de nekem Balog Edina jobban bejönn
2022. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!