Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümeshop oldalról rendelt...

Parfümeshop oldalról rendelt valaki parfümöt már?

Figyelt kérdés

Az az oldal koncepciója, hogy ne adj ki totál feleslegesen húszezreket parfümre, csak hogy a márkát megfizesd, ők elhozzák minden parfümnek az utánzatát. 1500 forintokért vannak parfümök. Oda is írják, hogy melyiknek az utánzata.


A kérdés, hogy mennyire hasonlít egy ott vásárolt parfüm az eredeti változatára? Illetve mennyire "egészségesek" ezeknek a parfümöknek az összetevői?


Olvastam valahol, hogy sok olcsó utánzat parfümöt olyan anyagokból csinálnak, ami nem épp jó, meg ugye alapból belegondol az ember, hogy tényleg csak a márka miatt drágább a márkás parfüm, vagy az összetevői is minőségiek?



2022. febr. 7. 16:59
 1/1 anonim válasza:
49%
Szia! Nekem pont ma jött meg a rendelésem. Kb. most már negyedszer rendeltem tőlük! Hihetetlen jó minőségű EDP-ik vannak és tényleg nevetséges áron! Régen mindig vettem a méregdrága eredeti parfümöket, mióta kiprobaltam az ő parfumjeiket, azóta nem veszek sehol máshol! Érdemes előbb a kis mintákat megrendelni és kiprobalni (310 Ft egy 2,5 ml-s de rengeteg kuponkod van ami 20 %-os engedményt biztosít (pl. SUE20)) Hidd el, nem fogod megbánni 😊😉
2022. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!