Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmös magánvállalkozást...

Műkörmös magánvállalkozást hogy indítsak be?

Figyelt kérdés
Műkörmös szeretnék lenni, el is fogok végezni egy OKJ-s (tudom már nem így hívják) képzést viszont félek hogy nem fog beindulni és nem lesznek vendégek. Már csináltam külön egy insta oldalt ahol majd megtalálnak meg amivel ugye hirdethetem magam plusz majd facen is meg egyéb más helyen, de azokat majd akkor szeretném ha már meglesz a vizsgám és lesz vagy saját szalonom vagy bérlek egy asztalt. Nyilván tudom hogy még nincs semmim ugymond, de azt hogy tudom elkerülni hogy instán az indiai palik helyett mondjuk magyarok, legfőképp nő, lányok kövessenek? Raktam már ki jó pár körmös képet amiket én csináltam mert már kb két éve hogy magamnak csinálom a körmimet, de rájöttem hogy én ezzel is szeretnék foglalkozni. Szóval mit kéne másképp csinálnom? Magyar "hastegeket" is használok stb..légyszi normális ötletek írjatok előre is köszönöm szépen. :)

2022. febr. 8. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerősi körben azt látom, hogy ez is, meg a pillás dolgok is baráti ajánlások útján terjednek.
2022. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szóval első körben ők tudják majd nekem "reklámozni"?
2022. febr. 8. 21:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Első körben azért felmérném a környékemen a keresletet és a kínálatot.

Egy ismerősöm a pedikürbe bukott bele, pedig neki az volt a szíve vágya.

Tanfolyamot is végzett, még valami specifikus cuccot is mellé, luxus termékekkel dolgozott volna, ismerősökön keresztül, szórólapozva, szalonba társulva egy manikűrössel, de egyrészt, aki huszonéve megbízhatóan csinálja, házakhoz járva, azoknak nem konkurencia a kiépített ügyfélkörben. Másrészt akkor a környéken boldog-boldogtalan pedikűrös volt, vagy legalábbis akként hírdette magát. Ráadásul neki a extra-hiper-szuper termékek miatt nem érte meg "áron alul" dolgozni, amilyen árakkal meg hírdette magát az lett volna a meglepő, ha összejön neki.

2022. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Úgy szokott menni, hogy először megcsinálod olcsóbban ismerősöknek. Esetleg fogj össze pillás és kozmetikus ismerősökkel, csinálhattok egy jó kis keresztpromót.😂
2022. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Instán a hashtagak is működnek, nagyon hasznosak
2022. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És há már az ismerőseim 90 százaléka jár körmöshöz?? Nincs esélyem? :(
2022. febr. 8. 21:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#6:


Jó barátnők nem tudnak “modellt állni” neked? Nálunk így volt, még fodrász tanonc barátnőmmel is - ingyen megcsinálta, ő pedig gyakorolt vágást, festést, stb.


Az a baj, hogy a szolgáltatói szférában, ha nem vagy rámenős, nem leszel túl sikeres. Le kell küzdened ezeket a gátlásokat.

2022. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A gátlásaimmal nincs baj akkor majd megprobalok ismerosoket keriteni.
2022. febr. 8. 21:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Facebook random csoportban gyűjtött egy lány érdeklődőket,akiknek, amíg a képzése tart, ingyen csinálja a körmöket, eljönnek hozzá órára, vizsgára, gyakorol rajtuk, stb.

Miután levizsgázott, nyilván fizetősen dolgozott tovább, de akinek már megcsinálta korábban 3x ingyen, és jóba lettek és az illető is látja, hogy jól dolgozik, akkor jó eséllyel visszamegy hozzá piaci áron is.


Valami 50 fős chat csoport jött össze, akik mentünk neki ingyen, és biztos vagyok benne, hogy sokan maradtak vendégnek később is.

2022. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őket, hogy van-e valami extra kívánságuk, amit szeretnének. Vagy női rokonokat. Ezeket a munkákat is fotózhatod - minél több van, annál profibbnak fogsz tűnni.
2022. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!