Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok mennyire szoktátok...

Csajok mennyire szoktátok véleményezni a "konkurenciát"?

Figyelt kérdés
Hogy öltözködik milyen segge van és ehhez hasonlók?

2022. márc. 6. 02:13
A kérdező szavazást indított:
Soha
Úton- Útfélen
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
En mindig szoktam.
2022. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs konkurenciám. :D
2022. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Magamban meg szoktam nézni sokszor a nőket, de nem elemzem ki őket részletesen.
2022. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tekintek konkurenciaként más nőkre de ha látok valakin egy szép sminket, ruhát, jó frizurát, akkor azt megnézem.
2022. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jól néz ki, azt megnézem, de eléggé egyedi a külsőm, gyakorlatilag az alap adottságaim, meg az ízlésem is, szóval nem tudnám azt mondani, hogy konkurencia.

Amúgy azt szoktam nézni, hogy az illetőnek hogyan áll egy ruha, milyen a stílusa, milyen haj állna neki jól...

2022. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
* A "konkurencia" szó nem véletlenül van idézőjelek között. Fogalmazhattam volna úgy is mennyire nézed vagy nem nézed meg a körülötted lévő többi női egyedet. Első sorban a hozzád hasonló korban lévőket, de nem feltétlen csak őket.
2022. márc. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!