Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 158 cm magas vagyok és 67 kg,...

158 cm magas vagyok és 67 kg, szerintetek ez arányos?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Mihez képest?

Ez nem arányos, hanem sok... Mint egy kis (túl)töltött galamb :)

2010. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Arányos lehet, de elég sok. Persze függ a csontoktól is.

Ilyen magassághoz kb 54-58 kg dukál az egészségeshez.

2010. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is 158 cm vagyok csak én 45 kg ;) 1 kicsit vékonyabb
2010. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
szerintem is kicsit sok, én a 176centimmel vagyok 61-2kg
2010. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Na, ez tényleg nem arányos.

Én 160 cm-esen 60 kilóval már gusztustalan voltam. Disznófejem volt:)

2010. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

jaj hagyjátok már..

ettől igenis lehet csinos,és arányos is..

kedves utolsó..lehet neked disznó fejed volt,de ez nem azt jelenti hogy neki is az van..

én is 68 vagyok,és 166 centi..és eddig senki sem mondta volna hogy húúú hogy nézel ki..mindenki 60-ak saccol ami nekem elég hízelgő..és tetszik a pasiknak is ha nem egy két lábon járó csonthalmaz vagy..hanem mondjuk van feneked,melled és olyan kis cuki vagy:)

Van akinek a vékony lányok tetszenek,és van olyan akinek a "husisak" engem az osztályban is úgy hívnak a fiúk,hogy husikám ,de egyáltalán nem veszem zokon,mert tudom hogy azért mondják,mert tetszik és ezt mondták ők is (=

szóval ha linkelnél be képet a testedről könnyebb lenne megmondani.De én örülök,hogy nem azt mondtad hogy jaj mennyit kéne fogynom..(=

puszi.várom válaszod^-^


16/L

2010. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

jaja

sokkal jobban szeretik az olyan csajokat akik vidámak..szval ezzel azt akartam mondani,hogy inkább legyen egy csaj jókedvű,vicces,csinos..ez nem feltétlen azt jelenti hogy legyen 40 kiló..

egy csajon legyen mit fogni!!

:DD

engem legalábbis jobban felvidít egy kis "husis" csajszi ,mint egy vékony,beképzelt csaj.

de ez csak az én véleményem:DD

F/17

2010. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem arányos. Túlsúlyos vagy. Foggyál le. Mozogj és ahelyett hogy gyakorikérdésekre kiirkálod hogy dagadt vagy e vagy nem ahelyett sportolhatnál utána hidd el ne lenne erőd iylenre. ERgyél egészséges ételeket. És akkor majd ha belenézel a tükörbe azután nme fogsz egyből leülni a gép elé és kiirni hogy arányos vagy e mert a tükörben arnyányosnak fogod magad látni.
2010. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]


kb ilyen a test alkatom

"kedves" 14:47-nek a betegségem miatt nem sportolhatok

2010. szept. 13. 15:12
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát... hogy arányos-e, az nem biztos. Lehet, hogy mondjuk a csípődre, fenékre, combra sokrakodik le, felül meg tök vékony vagy. Na, ez nem arányos. De ha mindenhol egyforma vagy kábé, akkor arányos.

Amúgy ne vedd fel a sértegetéseket, nem lehet mindenki 50 kiló. Én speciel 164 centi vagyok és 65 kiló. Na bumm, sosem dagadt disznóztak le, még a fiúk sem ;) Illetve általános iskola alsó osztályában, de hát akkor kit nem. ( najó, akkor alacsonyabb is voltam, meg kevesebbet nyomtam :D)

2010. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!