Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek melyik...

Lányok! Nektek melyik tetszik jobban a szolizos barna bor vagy inkabb a nem szolizos pasi?

Figyelt kérdés
Indoklasokat lehet irni! Mindenki velemenye erdekel!

2022. márc. 14. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Mindenkeppen szolizzon, mert szeretem es en is jarok es tetszik a barna bőr!
Nekem teljesen mindegy! :(
Ne szolizzon, mert nem szeretem es en se jarok szoliba!
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem eleve nem tetszik a nagyon barna bőr, emellett a szolizál nagyon káros a bőrnek.
2022. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
olyan verzió miért nincs, hogy az egészséges szintig mindegy? ha jol all vkinek a barnaság, és a természetes barna színe van, amiről nem vágod le hogy szolizott vagy napozott, nekem oké. de az agyonszolizott ronda nőben és férfiban is.
2022. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A szép fehér bőr a gyengém minden haj-, illetve szemszínnél.
2022. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Az szerintem túl körülményes, ha egy pasi szoliba jár... Valahogy nem férfias.

Ne érts félre, szeretem, ha egy férfinak van stílusa és ad magára, de a szolárium egészségtelen és még csak az esetek zömében is áll jól. Kicsit olyan, mint amikor valaki szedi a testtömegnövelőt, ami felpumpálja az izmait de nem edz, és csak lufik vannak az izmok helyén. Aféle kerikat baba de másra nem jó. Ez a típus szerintem egyszerűen nem férfias...

2022. márc. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a világos bőrt szeretem, de ha napon lebarnul az se baj, a szolizás viszont gáz, még nőknél is.
2022. márc. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább napbarnított.

Szolis szín fura nekem.

2022. márc. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Vegre ertelmes kommentek jonnek! Tud mindenki korrekten inddoklast is irni! Magyon szepen koszonom az eddigi korrekt valaszokat mindenkinek!


2# Termrszetesen igazad van! Azert nincs egesseges suintig, mert mindenkinek mast jelentene! Hozza teszem sajat magamon tapasztaltam, de a szolizas nagyon fuggove tud valni! Tobbszor voltam fuggp es akkor dobbentem ra amikor egy tetovalas utan nem mehettem es hianyzott! Most mar kordaba tudom tartani, het 1x megyek 15 percre ezzel szinten tudom tartani a barnasagot ami epp eleg! Es sajat magan az ember kevesbe latja a barnasagot mint mas! Ami nallam jo szinnek tunik az a masik szemebe mar tulsagosan barna! Ha jartas vagy a szoliba ranezesre tudja az ember, hogy szoli barna vagy sem! (Legalabb is szerintem)


A tobboeknek kulon kulon nem valaszolnek, de mindenkinek elfogadom a velenyet es igazat adok nekik

2022. márc. 15. 11:18
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

2es vagyok.

sosem szoliztam. de ismerek embereket akik igen, nem vitték túlzásba és nem lehetett megmondani hogy szoli vagy sem :)

2022. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a grillcsirke színre gondolsz, az borzalmas
2022. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem tetszik a napbarnított bőr (a született kreol más kérdés, az többnyire jól néz ki), a sápadt vámpírokat szeretem.
2022. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!