Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az ember vekonyabb es...

Ha az ember vekonyabb es elegedett magaval es tetszik amit lat a tukorben, akkor nagyobb az onbizalma ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 18. 16:52
 1/8 Metionin ***** válasza:
A testét tekintve biztosan de más területen attól még lehet önbizalomhiánya.
2022. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nem, mert odamondják neki, hogy sovány vagy fúj. :D
2022. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp nagyobb, mint ha nem lenne elégedett a külsejével, de így is lehetnek mások, ami miatt önbizalomhiánya van.
2022. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. De az is, hogy egy alap állapoton stagnál, amiről hirtelen összezuhan, ha hízik valamennyit.
2022. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dzsoki válasza:
Nem értem a kérdést! Hogy függ össze a testsúly és az önbizalom? Nekem speciel,semmivel sincs kisebb vagy nagyobb önbizalmam,mint 20 kilóval ezelőtt.
2022. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, az elozo 4 valaszolo ertette a kerdest, tehat nem bonyolultat kerdeztem, csak neked nehez...
2022. márc. 19. 16:55
 7/8 Dzsoki válasza:
Bizony,bonyolultat kérdeztél! Ha az ember vékonyabb és elégedettebb magával,az önbizalma,pontosan akkora,mintha vastagabb és elégedettebb magával.Nem szabad,hogy a testsúly befolyásolja az önbizalmat. Mitől lenne összefüggés a kettő között? Szóval,pontosan akkora 100 kilósan az önbizalmam,mintha akár 80,akár 120 kiló lennék. A kérdésben arra való utalást vélek felfedezni,hogy van összefüggés a testsúly és az önbizalom között. Nincs és nem is szabad,hogy legyen. Valakinek vagy van önbizalma vagy nincs. Akárhány kiló is mellette.
2022. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az onbizalom es a testsuly ugy jon ossze hogy magambol indultam ki mert most van sulyfeleslegem 15 kilo es nem tetszik az amit a tukorben latok, alhatnanak a ruhak sokkal jobban rajtam , lehetnek csinosabb en ezt ugy gondolom, lehet masoknak ez nem tunik fel, de nekem nagyon es elegedetlen vagyok azzal amit a tukorben latok. De azt gondolom , ha tetszik amit a tukorben latok es akkor eltudom magam fogadni, sokkal nagabiztosabba valok es ezaltal lesz tobb onbizalmam ( lehet tevedek )
2022. márc. 20. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!