Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is csalódott a Glamour...

Más is csalódott a Glamour kuponok miatt?

Figyelt kérdés
Csalódott vagyok a Rossmanban már nincsen 50%-os kedvezmény, de már még 40% se nagyon van. Komolyan, már lassan az újságot sem éri megvenni, hiszen ilyen 25-30% kedvezménnyel egy sima hétköznap is megtudom venni azokat a dolgokat amikre szükségem van. Kár hogy a DM kiszállt ebből, ott nagyon jó kedvezmények voltak Glamouron.
2022. márc. 23. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így van :/ de már egy-két éve is érezhető volt ez a változás. 4-5 éve még olyan bevásárlásokat tudtam tartani, hogy hónapokig dicsekedtem, hogy mit-milyen áron szereztem be. Most javarészt ezeket az akciókat meg lehet kapni máskor is ha jó időben mész be a boltba.
2022. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4-5 éve még én is betudtam szerezni jó dolgokat jó áron, már meg szinte semmit. Minden jó dolgot megszüntetnek.
2022. márc. 23. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos már tényleg csak pár olyan kupon van, ami jelentősebb és nem lehet olyat kifogni egy sima akció során. Én azért még megveszem az újságot, mert így legalább egyszerre be tudom szerezni a dolgokat és nem kell figyelnem, hogy mikor mit tudok akciósan venni. Ráadásul rendelni szoktam, így főleg kényelmes és el is érem az ingyen kiszállítás határát, szóval nekem még megéri.
2022. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!