Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Karórán a stopperóra elcsúszot...

Karórán a stopperóra elcsúszott, hogyan lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, hogy mikor jött ez elő, csak most vettem észre, igaziból nem is használom, csak feltűnt, hogy nem a 0án van hanem 37 másodperc körül.

Működik, elindítom pörög, leállítom leáll. De ha le akarom nullázni, akkor visszapörög de a 37 re, onnan számol, az a 0 neki. (analóg egyébként) Most nem tudom, szétszedni nem akarom, meg annyit nem is ér, hogy javíttassam (bár ez nem tudom mekkora javítás lenne)

Ez egyébként másnál is volt? Vagy egyedi probléma? Nem értek ehhez annyira



2022. márc. 23. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem elemcserekor a pesti órás csinálta meg, amikor visszaadták az órát már középen volt minden mutatója
2022. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mármint akkor neked is elcsúszott?

Voltam elemcserén megmondom őszintén a hátát néztem leginkább, az szokott karcos lenni, ilyenről még nem is hallottam elem cserekor egy mutató megbolondul (főleg ezek pici számlapok és alapból nem mozog, most hogy pár fokkal az a pici máshova mutat csak később tűnt fel)

2022. márc. 23. 16:25
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Casio, vagy valami minőségibb Seiko/Eta szerkezetes?


Mindre van szinte kalibràciós rutin.

2022. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Húzd ki a koronát (tekerő) és utána a két gombbal lehet igazítani. Figyelj a stopper percmutatóra is.
2022. márc. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez működött :D Erről nem is tudtam, hogy ilyet lehet, ezer köszönet!!!
2022. márc. 29. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Nem akarok bunkó lenni, de egy tök alap dolgon lepődsz meg... Általában elemcserekor, vagy ha sokat áll az óra, ez elmászik.

Az összes órának a használati útmutatójában le van Írva, hogy kell "nullázni" az ilyen funkciókat. Gondolom azt eszedbe nem jutott elolvasni :D

2022. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!