Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményt kérni a...

Szeretnék véleményt kérni a nikehungary.co oldalról. Rendeltem egy cipőt március 11-én és még mindig nem érkezett meg. Mi a vélemény az oldalról?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 11:13
 1/10 anonim válasza:
Mit írtak, hogy mikorra érkezik meg? Milyen messze vagy a bolttól? Nem jött email vagy valami?
2022. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy süt rola, hogy kamu
2022. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen oldal már nincs is, átirányít valami cipokhungary.com-ra. Kamu oldalnak tűnik. Semmi elérhetőség, logikátlanul megadott árak (ingyenes szállítás 58100 Ft felett), gány design.

Annyira még csak nem is olcsó. Minek ilyen szemét helyekről rendelni? Kifizetted már legalább?

2022. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
En is rendeltem! Sajnos cipot azota sem kaptam, tobb emailt probaltam nekik irni de semmi reakcio! Esetleg lehet valamit tenni ez ugyben? Hisz a penzt levontak.. nem is keveset
2022. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nemokapitany válasza:
100%
Senki ne rendeljen tőlük!! Átverés .Március 20-án rendeltem egy nike focicipőt. 41000 forint volt az ára erre levontak 58000 forintot arra hivatkozva hogy a kína yuan árfolyamingadozása miatt!! Ez sehol nem volt feltüntetve!! Ma megjött a csomag amibe egy kendő volt amire még vámot is kellett fizetnem 1620 forintot!! Felháborító!!
2022. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nagy kamu oldal.. sajnos én is rendeltem. Többet vontak le. Azóta működik újra a nikehungary.co nagyon jól megvan csinálva olyan mint az eredeti. Onnan lehet tudni, hogy kamu hogy minden termékből van minden méret kivétel nélkül. Sajnos lehuznak. A kérdés már csak az hogy érdemes e kártyát cserélni? Nehogy következő hónapban megint levonja az összeget..
2022. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem lehet valamit tenni ez ugyben? A facebookon egy csoportba mas is kitette hogy hogy jart az oldallal..

nem tudom mennyire erdemes belemenni egy feljelentesbe..?!

2022. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én március 21.-én rendeltem erről az oldalról egy Nike cipőt az oldalon feltüntetett ár sokkal kevesebb volt mint amit végül le vontak,az volt a fura ,hogy a Smart bank nem is kért engedélyt a sikeres tranzakcióhoz.

Beszéltem a fogyasztóvédelemmel mivel nem Európán belüli a “cég” sajnos nem sokat tudnak segíteni. Azt tanácsolták, hogy menjek be a bankba és ott tegyem meg a bejelentést.

Konkrétan nekem ma hozta ki a posta egy tevés gagyi kendő szerűséget azzal a rendelési számmal amivel a rendelésemet tudtam követni és pluszban még a postai kézbesítőnek kellett fizetnem 1600 ft körül vàm gyanánt .

Szerintem csak a banknál kaphatok ti is segítséget.

2022. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Akkor ahogy sejtettem, én is most a www.nike-hu.com oldalt böngészgettem. Már már ki is választottam melyik tetszene nekem, erre látom nem is az eredeti nike oldal, és azért fele annyiba kerülnek a cipők.

De akkor ezt meg se próbálom.

Gondolom mindent Kínában intéznek. De egy nav vizsgálat lehet jutna valamire, legalább letiltanák az oldalt.. stb..

2023. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok!rendeltem az oldalról olyan június.28 körül 22.000ft-os cipőt abból 24.000-ot fizettem az a 2000ft nem fog földhöz vágni de sajnos utólag olvastam itt a velemnyeket 2 naponta ha kapok egy emailt kaptam toluk egy csomagkovetesi kodot de azt jelzi hogy el se indult vagy nem is található ilyen csomag bárhol is néznem az lenne a kérdésem érdemes várni rá hogy megjon? Most így írtam nekik egy emailt hogy mi a helyzet mert nagyjából amióta megvettem semmit nem tudok róla az oldalon is csak azt írja 28 óta hogy el készült a csomag és ennyi lehetséges hogy az megkapom meg ?
2023. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!